Jāzeps, Juzefa

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

OC Limbažu 2.līgas finālā abas Kopturis-A komandas

Sestdien, 29.martā notika OC Limbažu čempionāta basketbolā 2.līgas pusfinālu atbildes spēles starp Old crabs (Limbaži) un Salacgrīvas VSK./ Kopturis-A 2 (Salacgrīva), Spartaks (Limbaži) un Bk Kopturis-A (Salacgrīva) komandām. Lai spēlētu finālā abām Salacgrīvas komandām bija nepieciešama uzvara divu spēļu summā. Šajā līgā par labākās godu cīnījās 14 komandas no bijušā Limbažu rajona. Sesto gadu OC Limbaži 2.līgā spēlē Bk Kopturis-A un trešo gadu Salacgrīvas VSK./Kopturis-A 2. komanda, kas ar mainīgām sekmēm startēja basketbola čempionātā.

Šogad Bk Kopturis-A komanda regulāro čempionātu beidza ar bilanci 11 uzvaras un 2 zaudējumi (2.vieta) un Salacgrīvas VSK./Kopturis-A 2 bilance 5 uzvaras 8 zaudējumi (8.vieta). Ar to pietika, lai komandas iekļūtu labāko komandu astotniekā un nodrošinātu vietu ceturtdaļfinālā.

Komandas ceturtdaļfināla spēles aizvadīja 8.martā. Salacgrīvas VSK./Kopturis-A 2 komanda izbraukumā cīnījās pret pagājušā gada čempioniem Lēdurgu, kuriem regulārajā čempionātā nebija zaudējumu. Intrigu pilnā cīņā uzvarētājs nebija zināms līdz pēdējai minūtei. Salacgrīviešiem beigās izdevās nosargāt uzvaru ar rezultātu 67:58, iekļūstot pusfinālā, kur mūsu komandai pretī stājās Old carbs, kas ar 68:59 pieveica Bk Aloju.

Bk Kopturis-A ceturtdaļfināla spēli aizvadīja Salacgrīvā pret Silvars/LC (Limbaži). Pretinieki bija ļoti spēcīgi un izvirzīties vadība bija grūti. Visu spēli mājinieki aizvadīja ļoti smagi un beigās svinēja grūtu uzvaru ar 80:71. pusfinālā mūsu komandai pretī stājās Spartaks komanda, kas aizraujoša mača uzvarēja citu Salacgrīvas komandu Grīva ar 72:67

Pirmajā spēlē Salacgrīvas VSK./Kopturis-A 2, savās mājās ar +1 (61:60) knapi uzvarēja Old crabs un tikpat spraigā cīņa izbraukumā tikai pēdējā ceturtdaļā spēja salauzt pretinieku, izcīnot uzvaru ar 91:68 summā (152:128). Nedaudz dramatiskāka situācijā bija Bk Kopturis-A komandai, jo pirmajā pusfināla spēlē Spartaks uzvarēja ar +9 (80:89). Šī spēle bija ļoti spraiga un interesanta līdz pat pēdējai minūtei. Tikai pēdējā ceturtdaļā Kopturis-A spēja panākt vēlamo rezultātu un izcīnīt uzvaru ar 86:66 summā (166:155).

Ar spēli 5.aprīlī noslēgsies Olimpiskā centra (OC) Limbaži čempionāta basketbolā 2.līgas turnīrs, kur finālā tiksies abas Kopturis-A komandas - Salacgrīvas VSK./Kopturis-A 2 pret Bk Kopturis-A. Spēle notiks Salacgrīvā plkst.16:00. Mūsu komandu ceļš līdz finālam nebija viegls, šis noteikti abu komandu vēsturē ir viens no lielākajiem panākumiem. Komandai basketbola sezona beigsies 12.aprīlī, kad tiks aizvadīts turnīrs Alojā "Pavasara kauss 2014"

Bk Kopturis-A komandā spēlē: Dāvis Melnalksnis, Elvijs Jaunbalodis, Edgars Edelmanis, Dins Dancis, Gusts Zvīnis, Elvijs Veide, Mārtiņš Zariņš, Edgars Šilbergs, Edgars Klāvs, Roberts Zvejnieks, Jānis Zēģelis, Endijs Virsis. Treneris Kaspars Neimanis

Salacgrīvas VSK./Kopturis-A 2 komandā spēlē: Emīls Ļebedevs, Elvis Dārziņš, Renārs Kānītis, Andris Bikaunieks, Dinārs Sārs, Oskars Holms, Kaspars Neimanis, Jānis Bikaunieks, Daniels Grigorjevs, Jānis Kalvišķis, Artūrs Zmičerevskis, Ričards Jerāns, Jānis Treijs, Ēriks Starubergs, Ojārs Rozenbergs. Treneris Elvijs Jaunbalodis

Liels paldies skatītājiem, kas atbalstīja komandas grūtos brīžos un, protams, mūsu sponsoriem – SIA Kopturis A – īpaši Atim Jirgensonam, Salacgrīvas vidusskolas direktoram Eduardam Ādmīdiņam, Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājam Dagnim Straubergam un Valentīnam Turkam

Komandas menedžeris: Kaspars Neimanis

Nāciet un atbalstiet Kopturis-A puišus, kas Bk Salacgrīvas sastāvā cīnīsies par LBL-3 čempionu titulu.