skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

BK Salacgrīvas meitenēm pietrūkst 6 punkti līdz zeltam

02.06.2014 05:23

11. maija pēcpusdienā BK Salacgrīvas meitenes kopā ar treneri devās uz Cēsu Olimpisko centru, lai cīnītos par zeltu ZVSBL (Ziemeļvidzemes sieviešu basketbola līgā). Pretinieces bija Rēzeknes komanda „Moseņis”, kas regulārajā sezonā tika uzvarētas ar rezultātu 43:33, tomēr nu komandām bija jātiekas atkal galvenajā cīņā par meistarīgākās komandas titulu ZVSBL. Līdzi Salacgrīvas dāmām brauca vairāki atbalstītāji, bet vēl krietns pulciņš īkšķu turētāju un labu domu sūtītāju palika mājās.

Regulāro sezonu meitenes bija aizvadījušas teicami, netika piedzīvots neviens zaudējums, tādējādi ierindojot komandu pirmajā vietā. Atgādināšu, ka pagājušogad dāmām zeltu izcīnīt neizdevās, piekāpjoties pieredzes bagātajai Rīgas Satiksmes komandai, bet šogad to vairs pieļaut negribējās - bija cerības iegūt čempiontitulu tāpat kā 2012. gada pavasarī.

Spēli rēzeknietes iesāka ļoti apņēmīgi – rezultatīvi uzbrukumi, spēcīga aizsardzība - un pēc pirmās ceturtdaļas 13:3 „Moseņis” labā. Pārtraukumā treneris Salacgrīvas meitenes sapurināja un atrada īstos vārdus, lai spēles gaita tiktu lauzta, un rezultātu izdotos izlīdzināt. Pēc puslaika tablo vēstīja neizšķirtu – 27:27, tomēr domas, ka nu spēles gaitu ir izdevies lauzt, izrādījās maldīgas. Pēc trešās ceturtdaļas rēzeknietes atkal bija izrāvušās vadībā ar rezultātu 43:35. Diemžēl „Moseņis” pārsvaru pār salacgrīvietēm spēja noturēt līdz pat spēles beigām. Līdz ar to BK Salacgrīvai nācās piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 61:56. Jau otro gadu pēc kārtas iegūts ZVSBL vicečempioņu tituls, kas arī nav slikti, ņemot vērā, ka kopīgu treniņu meitenēm vispār nav un satikties sanāk tikai sabraukumos ikdienas steigas un darbu dēļ, jo basketbols visām ir tikai sirdslieta. Šoreiz laikam pietrūka mazliet veiksmes un mazliet vairāk cīņasspara, kā arī meitenēm neizdevās apturēt rēzekniešu līderi, kas spēlē guva 36 punktus.

Kuras bija labākās starp Salacgrīvas dāmām? VISAS!!! Parastais dalījums, kad tiek atzīmētas tikai punktu guvējas nekam neder, jo kādai ir jānostrādā labi aizsardzībā, kādai ir jāpārtver bumba, kādai ir jāatdod precīza piespēle un kādai ir jāpieliek bloks, lai tie tik ļoti svarīgie punkti tiktu gūti. BK Salacgrīva komandā spēlēja: Marija Paula Pēce, Zane Berdaškeviča, Īrisa Mudrija, Sandra Bērziņa, Kristīne Rozmiaņeca, Mārīte Salmane un Laine Karlsone.

Paldies trenerim Elvijam Jaunbalodim par izturību un gudrajiem padomiem, Salacgrīvas novada domei par finansiālo atbalstu un visiem līdzjutējiem!