skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Spartakiāde "Salacgrīva 2016" - Teniss

07.09.2016 12:11

27.augustā spartakiādes dalībnieki sacentās tenisā gan individuāli, gan komandu vērtējumā. Staru pirmās uzsāka sievietes, kuras izspēlēja turnīru tiekoties katra ar katru. Kaut arī turnīrā startēja tikai 4 sievietes, spēles bija samērā līdzīgas. Galarezultātā individuāli sievietēm 3.vietu izcīnīja Zane Berdaškeviča (Salacgrīvas dome), 2.vietu ieguva Maira Veide (Zirnīši) un uzvaras laurus plūca Sabīne Veide (Grīva).

Ap pusdienas laiku sacensības turpināja vīrieši, kuri cīnījās dubultspēlēs. Arī uz šīm spēlēm bija pieteikušie 4 pāri, kuri arī izspēlēja turnīru tiekoties katrs ar katru. Turnīram noslēdzoties 3.vietu izcīnīja pāris no “Zirnīšu” komandas: Dāvis Melnalksnis ar Mārtiņu Skreituli. 2.vietu izcīnīja Jānis Bergs un Artis Bergs pārstāvot Salacgrīvas domes komandu. Un 1.vietu izcīnīja Jevgēņijs Mihailovskis ar Armandu Sergejevu no “Grīvas”.

Komandu vērtējumā summēti tika sieviešu un vīriešu rezultāti, kur iznākums ir sekojošs: 4.vieta – “Zvejnieku parka” komandai, 3.vieta – Salacgrīvas domes komandai, 2.vieta komandai “Zirnīši “un 1.vietu izcīnīja “Grīvas” komanda.