skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Starti smaiļošanā un kanoe

06.07.2017 07:39

29.-30. jūnijā Brocēnos notika Latvijas jaunatnes čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Labus rezultātus uzrādīja Nauris Tomsons un Aigars Cīrulis. Smailīšu vieniniekā gan 500 metros gan 200 metros Nauris izcīnīja 2. vietu. Bet Aigars abās distancēs bija 3. vietā. Diemžēl 200m distancē Nauri diskvalificēja par laivas neatbilstošo svaru.

Bet startējot smailīšu divniekā abi puiši izcīnīja uzvaras gan 200m gan 500m distancēs. Šīs sacensības bija arī atlase Republikas izlasei startam Eiropas jaunatnes olimpiādē. Žēl, ka no katras valsts var piedalīties šajā olimpiādē tikai divi zēni smaiļotāji, divas meitenes smaiļotājas un divi zēni kanoisti. Nauris izcīnīja tiesības startēt olimpiādē 500m vieniniekā un 500m divniekā ar Rīdzinieku Edvardu Ceipi. Eiropas junioru olimpiāde notiks 26.-30. jūlijā Giorā, Ungārija.