Ginta, Gunda, Gunta

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

O.C."LIMBAŽI" čempionātā bronza un zelts

Kopturis-A/BK Salacgrīva komanda šo sezonu aizvadīja Olimpiskā centra "Limbaži" 2014./2015. gada basketbola čempionāta 1. līgā un 5 komandu konkurencē ierindojās 4.vietā ar bilanci 4 uzvaras, 4 zaudējumi, nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.

Pusfinālā līdz divām uzvarām pārāki bija Limbažu ceļi, kas uzvarēja ar 92:68 un 97:60. Otrajā pusfinālā Mārtiņbode/Lēdurga pārspēja RE-MIX ar 47:108 un 54:72, kas nozīmēja, ka cīņā par trešo vietu tiksies Kopturis-A/BK Salacgrīva un RE-MIX. Bronzas spēlē Limbažos, 18.aprīlī, mūsu komanda pieveica pretiniekus ar 90:73 un izcīnīja trešo vietu.

Komandā spēlēja - Edgars Šilbergs, Kristaps Kalniņš, Sandris Vītols, Dins Dancis, Mārcis Kalniņš, Jānis Zēģelis, Artūrs Vītols, Edgars Edelmanis, Elvijs Jaunbalodis, Elvijs Veide, Renārs Kānītis, Dāvis Melnalksnis, Dinārs Sārs, treneris - Kaspars Neimanis
Kopturis-A/Salacgrīvas vsk. komanda šo sezonu aizvadīja Olimpiskā centra "Limbaži" 2014./2015. gada basketbola čempionāta 2. līgā un 11 komandu konkurencē ierindojās 4.vietā ar bilanci 5 uzvaras, 4 zaudējumi, nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.
Ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām Kopturis-A/Salacgrīvas vsk. tikās ar citu Salacgrīvas komandu Grīva, kur pārāki ar 85:64 un 91:54 bija Kopturis-A basketbolisti.

Pusfinālā pretī stājās Lēdurga, kas ceturtdaļfinālā pieveica Pāles komandu. Ļoti spraigās spēles, divas uzvaras izcīnīja mūsu komanda 72:62; 61:80; 58:55 un nodrošināja vietu finālā.

18.aprīlī Limbažos Kopturis-A/Salacgrīvas vsk. pretī stājas Spartaks, kas ceturtdaļfinālā uzveica Old Crabs un pusfinālā Viļķeni. Kā jau bija paredzams, fināls bija ļoti spraigs un uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēdējā ceturtdaļā, kuru veiksmīgāk aizvadīja mūsu komanda izcīnot uzvaru ar 79:70, tādejādi kļūstot par 2.līgas čempioniem.
Komandā spēlēja - Artūrs Vītols, Kaspars Neimanis, Dāvis Melnalksnis, Dinārs Sārs, Mārtiņš Zariņš, Emīls Ļebedevs, Gusts Zvīnis, Andris Bikaunieks, Jānis Treijs, Elvis Dārziņš, Daniels Grigorjevs, Artūrs Zmičerevskis, Ēriks Straubergs, Edgars Līcītis, treneris - Elvijs Jaunbalodis
Paldies faniem par atbalstu visas sezonas garumā un īpaši izšķirošajās spēles Limbažos.
Liels paldies Ināram Veidem (BK Salacgrīva), Eduardam Ādmīdiņam (Salacgrīvas vidusskola), Dagnim Straubergam (Salacgrīvas novada dome) un komandas īpašniekam Atim Jirgensonam (Būvfirma "Kopturis-A") par ieguldījumu komandā.

Seko mums: draugiem.lv/bk_kopturis-a un twitter.com/Bk_KopturisA