23. jūnijs, 2024, Svētdiena

Līga

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Absolventu mačs basketbolā

06.02.2018 09:51

3.februārī Salacgrīvas vidusskolā atkal pulcējās absolventi, skolēni, basketbola mīļotāji un atbalstītāji, lai dienas garumā spēlētu basketbolu un vispirms absolventu turnīrā noskaidrotu kura no piecām komandām – zīdaiņi, mazdēli, dēli, tēvi vai vectēvi ir rezultatīvākā, veiksmīgākā un šajā turnīrā labākā un vakarā spēlētu, justu līdz un atbalstītu savējos dienas lielākajā un svarīgākajā spēlē – skolēni pret absolventiem.

Dienas turnīrā uzvarēja komanda mazdēli – Edgars Šilbergs, Dins Rūdolfs Dancis, Edgars Edelmanis, Dāvis Melnalksnis un Gusts Gustavs Zvīnis, aiz sevis atstājot – tēvus, dēlus, zīdaiņus un vectēvus.

Absolventu mačā spēlēja 27 absolventi un 8 skolēni. Salacgrīvas vidusskolas skolēnu komandā – Toms Laubmanis, Gvido Horens Paegle, Valters Bitmanis, Kristers Briedis, Rinalds Miksons, Kristers Kotāns, Raivo Ramba, Markuss Kalviņš.

Absolventu komandā – Aigars Ragainis, Guntis Bukāns, Jānis Drulle, Andris Irmejs, Daniels Pīle, Mareks Runcis, Jānis Sālzemnieks, Ainārs Šmits, Kristaps Menniks, Andris Bulis, Ēriks Ozols, Egons Vilde, Arnis Jermacāns, Jānis Bergs, Jānis Irmejs, Mārtiņš Šilbergs, Kārlis Valenieks, Edgars Šilbergs, Gusts Gustavs Zvīnis, Dāvis Melnalksnis, Edgars Edelmanis, Dins Rūdolfs Dancis, Emīls Ļebedevs, Ralfs Klētnieks, Kaspars Miksons, Ojārs Rozenbergs, Arturs Zmičerevskis.

Maču tiesāja Māris Zariņš un Raitis Veinbergs, sekretariāts – Linda Grandberga, Sandra Bērziņa, Mārīte Jankovska, skolas komandas treneris Kaspars Neimanis, absolventu – Uģis Maurītis un Gatis Gailis.

Izcila saspēle, spriedze par rezultātu, tāda bija šī vakara spēle, kurā uzvarēja absolventi. Skolēni vareni turējās, un rezultāts 62:72 parāda, ka viņi spēj cīnīties pretī absolventu pārspēkam.

Paldies Sandrai Bērziņai un Rasmai Turkai par pasākuma organizēšanu! Paldies Intai Ciršai un Mārītei Jankovskai par pasākuma vadīšanu, tiesnešiem Mārim Zariņam un Raitim Veinbergam, protokolistei Lindai Grandbergai! Paldies Andrim Bulim par atbalstu Absolventu mačam un spēlētāju pieteikšanu! Paldies kebabnīcai “Kas Te” un uzņēmumam “Lauku torte” par sirsnīgo pārsteigumu un dāvinājumu Salacgrīvas vidusskolai – tagad skolēniem būs jaunas un kvalitatīvas bumbas ar kurām trenēties. Paldies Salacgrīvas novada domei par finansiālo atbalstu un novada domes priekšsēdētājam Dagnim Straubergam par uzrunu! Paldies aktīvajiem līdzjutējiem! Paldies talantīgajam dīdžejam Nikam Jakovickim!

Ilga Tiesnese

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930