skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

BK Salacgrīva OCL līgas čempioni

03.05.2018 08:35

28.aprīlī Limbažos ar BK Salacgrīvas uzvaru finālā pār Spartaku noslēdzās Olimpiskā centra Limbaži basketbola čempionāts. Cīņā par bronzu otra Salacgrīvas komanda Grīva ar 75:88 piekāpās Limbažu ceļiem un sezonu noslēdza 4.vietā.

Bronzas spēli daudz labāk uzsāka Limbažnieki, kas jau bija ieguvuši solīdu pārsvaru. Lai arī cik Grīvas komanda centās atspēlēties, tas tomēr neizdevās.

Komandas sastāvs: Sandis Gromovs, Mārcis Kalniņš, Kārlis Valenieks, Kaspars Neimanis, Egons Vilde, Aldis Riekstiņš, Ģirts Viļļa, Arvis Jankovskis, Andris Irmejs, Jānis Bergs, Arnis Jermacāns, Jevgēnijs Mihailovskis, treneri:Egons Vilde, Jevgēnijs Mihailovskis.

Finālā BK Salacgrīva tikās ar pagājušās sezonas čempioniem Spartaku. Spēles sākums izvērtās ļoti spraigs, bet līdz puslaikam jau kontroli pār spēli pārņēma mūsu komanda. Ar ātru un apdomīgi spēli trešās ceturtdaļās beigas izdevās salauzt pretinieku un svinēt pārliecinošu uzvaru ar 100:67.

Komandas sastāvs: Kristaps Kalniņš, Edgars Šilbergs, Dins Dancis, Dinārs Saŗs, Renārs Kānītis, Edgars Edelmanis, Dāvis Melnalksnis, Elvijs Jaunbaodis, Oskars Holms, Gusts Zvīnis, Daniels Grigorjevs, Roberts Zvejnieks, Mārtiņš Zariņš, treneris:Elvijs Jaunbalodis.