21. septembris, 2019, Sestdiena

Matīss, Modris, Mariss

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas krastu mačs 2018 - sastāvi, laiki, protokoli

 

2k18 u10.jpg
 
2k18 u14.jpg
 
2k18 u18.jpg
 
2k18 sievietes.jpg

 

2k18 vecmeistari.jpg
 
2k18 jauniesi.jpg
 
2k18 viri.jpg
 
2k18 kungi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

1.spēle plkst.10:00 - jaunieši U-10 spēle 4vs4 (2x10min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Rafaels Zviedris  Edgars Salmanis
 Kristians Bērziņš  Kristers Jakabsons
 Gustavs Žibals  Krists Ādamsons
 Armands Seržants  Artūrs Grāvītis
 Guntis Smalkais  Olivers Bobrovs
 Ingus Metuss  Timo Ēltamms
   Pēteris Ķūrens

2.spēle plkst.10:35 - jaunieši U-14 (4x7min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Reds Martinsons  Ralfs Uvarovs
 Artis Brunzets  Arvīds Gertners
 Valters Pīlāgs  Ernests Jānis Kupčs
 Markuss Bulis  Mikus Niks Grigorjevs
 Rolands Daugulis  Kristaps Ralfs Vanka
 Sandris Kalniņš  Rūdolfs Treijs
 Kevins Šrenks  Maksis Obuhovskis
 Kaspars Pudniks  Edvards Bobrovs
 Dāniels Lūsis  Ralfs Bergmanis
 Mikus Rodrigo Viļkins   

 3.spēle plkst.11:20 - jaunieši U-18 (4x9min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Raivo Ramba  Toms Jaunkalns
 Valters Purmalis  Jēkabs Tomsons
 Mārcis Ilvess  Kristers Žurakovskis
 Matīss Andžs  Valters Bitmanis
 Rolands Zēģelis  Dāvis Jirgensons
 Rihards Bendrāts  Kristers Kotāns
 Rinalds Miksons  Markus Kalmačs
 Gvido Paegle  Toms Laubmanis
 Vits Gabrāns  Niks Jakovicskis
   Sandis Vosekalns

 4.spēle plkst.12:10 - DAIĻAIS DZIMUMS (4x8min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Asnāte Kalniņa  Laine Karlsone
 Zane Berdaškeviča  Dagne Langseth
 Sandra Bērziņa  Ieva Rozmiaņeca
 Sanda Gabrāne  Kristīne Rozmiaņeca
 Ilze Saklaure  Jeļena Meļikidze
 Inga Bikauniece   Mārīte Jankovska
 Solveiga Zeltiņa  Samanta Krista Kānīte
 Samanta Kalniņa  Sonora Laksberga
   Alise Kuģe 
   Sabīne Beāte Graumane
   Kristīne Lontone

5.spēle plkst.13:00 - VECMEISTARI (4X8min)

 KREISAIS KRASTS  LABAIS KRASTS 
 Gints Ronis  Dagnis Straubergs
 Guntis Bukāns

 Aigars Ragainis

 Aigars Andžs  Jānis Salzemnieks
 Ainārs Šmits  Kristaps Kazaks
 Zigmārs Dancis  Juris Jankovskis
 Andris Irmejs  Raitis Staškūns
 Kaspars Krūmiņš  Aleksandrs Rozenšteins
 Pēteris Tukums  Gatis Gailis
 Raitis Veinbergs  Māris Zariņš
 Uģis Maurītis  
 Aigars Eniņš  
 Inārs Bikaunieks  

6.spēle plkst.14:00 - jaunieši (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Egmārs Jubelis  Kristaps Žurakovskis       
 Ojārs Rozenbergs  Ziedonis Andrejevs
 Ričards Jerāns  Artūrs Zmičerevskis
 Daniels Ostapko  Kristers Briedis
 Edmunds Celms   Ralfs Klētnieks
 Edgars Šilbergs  Ēriks Straubergs
 Rolands Jugāns  Markuss Kalviņš
 Tomass Kovaļenko  Raivis Kurakulovs
 Daniels Pīle  Daniels Grigorjevs 
 Pauls Pīlāgs  Emīls Eglītis

 7.spēle plkst.15:00 - vīrieši (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Mārtiņš Golvers  Edgars Klāvs
 Kristaps Kalniņš  Renārs Kānītis
 Edgars Edelmanis  Dāvis Melnalksnis
 Artūrs Bukāns  Elvijs Veide
 Elvijs Jaunbalodis  Arvis Jankovskis
 Jānis Irmejs  Kevins Kopštāls
 Mārtiņš Šilbergs  Dinārs Sārs
 Jānis Ozols  Lauris Spiģers
 Kaspars Miksons   Mārtiņš Zariņš
 Pēteris Trops  Alvis Martirovs

 8.spēle plkst.16:00 - kungi (4X10min)

 KREISAIS KRASTS   LABAIS KRASTS 
 Uģis Kalniņš  Mārcis Kānītis          
 Egons Vilde   Mareks Runcis
 Mārcis Kalniņš  Andrejs Isčuks
 Jānis Bergs  Mareks Rakuzovs
 Jevgēnijs Mihailovskis  Aldis Gusarovs
 Mārcis Saklaurs  Aleksands Sigajevs
 Kārlis Valenieks  Jānis Kalvišķis
 Sandis Gromovs  Matīss Nagle
 Kaspars Neimanis  Ģirts Viļļa
   Gatis Zvejnieks
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30