11. decembris, 2023, Pirmdiena

Valdis, Voldemārs, Valdemārs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Ir sākusies reģistrācija "Krastu mačam 2021"

12.07.2021 07:09

14.augustā, šogad sesto reizi, Salacgrīvā notiks basketbola treniņu sesijas Krastu mačs, kurā aicināti piedalīties Salacgrīvas novada iedzīvotāji (Salacas kreisais krasts: Salacgrīva, Svētciems, Vitrupe, Korģene, Tūja, Liepupe. Salacas labais krasts: Salacgrīva, Kuiviži, Vecsalaca, Ainaži). Savā starpā sacentīsies divas komandas – Salacas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Reģistrācija tiks slēgta 29.jūlijā

Šogad Krasta mača norise saistībā ar Latvijā noteiktajiem ierobežojumiem notiks nedaudz savādākā veidā. Spēlētājiem un skatītājiem būs jāievēro noteiktās prasības, lai dienas beigās mēs varētu apbalvot uzvarētāju krastu. Treniņi notiks slēgtā teritorijā, kur nepiederošām personām ir aizliegts atrasties. Treniņa dalībniekiem ir jāievēro visi valstī noteiktie COVID-19 ierobežojumi.

Šobrīd AKMENS BUMBA atrodas labajā krastā, bet kopumā kreisā krastā kontā ir trīs uzvaras, kamēr labajam krasta divas.

Lai pieteiktos dalībai treniņos ir nepieciešams aizpildīt un iesniegt SPĒLĒTĀJA reģistrācijas anketu elektroniski (KRASTU MAČU REĢISTRĀCIJA) - PIETEIKUMA ANKETĀ jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas dati jeb VECUMS, pārstāvētais KRASTS, krekla izmērs un kontaktinformācija. (Iesniedzot šo pieteikumu treniņam Jūs piekrītat, ka tajā minētos personas datus izmantosim, lai varētu apkopot spēlētāju sarakstu un informēt par spēles laikiem.)

 

OBLIGĀTI - Dalībniekiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, TURNĪRA DIENĀ, treniņa organizatoriem jāuzrāda rakstiska vecāku atļauja, par dalību treniņos un veselības stāvokli.

 

Dalībnieki sacensību dienā parakstīsies, par to, ka paši uzņemas atbildību par savu veselību, ievēros visus noteiktos treniņa drošības un distancēšanās noteikumus. Dalībnieki PIRMS TRENIŅA aizpildīs aplicienājumu veidlapu un parakstīsies, ka ievēro visus notiektos BK Salacgrīvas un valstī noteiktos ierobežojumus pretī saņemot treniņa kreklu.

 

Reģistrācija tiks slēgta 29.jūlijā 23:59!

 

Sīkāk info: www.salacgriva.lv un www.facebook.com/BKSalacgriva

Plānotās spēles notiks šādās grupās: (U10, U14, U18, daiļais dzimums, vecmeistari, vīrieši, kungi u.c)

ATTIECĪGI NO DALĪBNIEKU SKAITA, GRUPAS VAR TIKT REDIĢĒTAS.
Treniņa laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti treniņa organizatora publicitātes materiālos.

BK Salacgrīva 

Jautājumu gadījumā sazināties ar Kasparu Neimanis kaspars.neimanis@salacgriva.lv tel:64071987

 

NOLIKUMS

 

Kārtība epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai biedrības “Latvijas Basketbola Savienība” organizētajās basketbola sacensībās

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031