15. aprīlis, 2024, Pirmdiena

Gastons, Aelita

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Vecgada kauss florbolā

Vecgada kauss florbolā

Kā katru gadu ierasts, gada nogalē Liepupes vidusskolas sporta zālē, tiekas florbola spēlētāji, lai cīnītos par Vecgada kausu florbolā.

Šogad turnīrs, kā vēstīja pasākuma afiša, tika organizēts divos apļos, kur pirmajā reizē, spēlētāji komandās tika sadalīti pavisam neierastā veidā – izlozes kārtībā. Tā tika izveidotas komandas, kuras savstarpējās spēlēs noteica pirmā apļa uzvarētājus. Tā, 1.vietā komanda “Playboy”, 2.vieta – komanda “Lāčplēsis”, bet 3.vieta – komandai “Prātīgie”.

Turnīra otrais aplis bija gada spraigākā cīņa – derbijs, sadalot ikdienā vienā komandā “Liepupe” spēlējošos spēlētājus divās dažādās komandās - “Retro” (spēlētāji vecumā 30+) un “Stils” (spēlētāji vecumā līdz 30)!

Spēles sākumā komandas apmainījās sveicieniem, dāvājot viena otrai savus vimpeļus, kas bija speciāli gatavoti šai cīņai. Abas komandas rādīja ātru spēli, spraiga cīņa turpinājās visu spēles laiku. Kaut komandas Stils spēlētāji bija meistarīgāki bumbiņas savaldīšanā, tomēr rezultāts tablo rādīja 3:7 uzvara pieredzes bagātākajiem Retro komandas spēlētājiem, kuri arī izcīnīja ceļojošo Vecgada kausu florbolā 2015!

Par 2015.gada labāko/veixmīgāko spēlētāju tika sumināts uzbrucējs Pauls Skuja un vārtsargs Artūrs Āboltiņš.

Pasniedzot kausus turnīra uzvarētājiem, tā organizators SK Veixmes valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Pavlovskis teica: “Paldies spēlētājiem par lielo atsaucību! Prieks, ka šogad mazā Liepupe spējusi pulcināt spēlētājus ne tiekai no tuvējās apkārtnes, bet arī no Limbažiem, Kocēniem,Valmieras, Rīgas un citām vietām. Nāk gada beigas, bet mūsu sezona vēl nebeidzas! Mēs esam ļoti labi iesākuši savu dalību florbola čempionātos, un ceru, ka spēsim to izturēt līdz galam! Mums ir ļoti laba komanda, un kā teicis mūsu vārtsargs Artūrs Āboltiņš – gods spēlēt šajā komandā! Arī man ir milzīgs lepnums par mūsu komandu, par mūsu cīņassparu un komandas vienotību šajā sezonā! Lai veselīgs un veiksmīgs Jaunais gads!”

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930