skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Novuss - 3.posma rezultāti

28.02.2018 13:55

25.februāra rītā Salacgrīvas vsk. uz Salacgrīvas novada čempionāta 3.posmu novusā pulcējās 10 novusisti. Katrs dalībnieks izlozēja savu kārtas numuru un sacensībās tikās katrs ar katru, izspēlējot spēles 7 setos. Iegūstot 21 punktu, 1.vietu trešo posmu pēc kārtas izcīnīja Mārtiņš Šrenks. 2.vietā ar 21 punktu ierindojās Agris Dubults. 3.vietu izcīnīja Jānis Krams, kurš ieguva 20 punktus.

4.vietā ar 17 punktiem – Andris Mačāns, 5.vietā ar  punktiem – Aleksejs Agafonovs un 6.vietā ierindojās Inese Vilde, iegūstot 12 punktus. 7.vietā – Artūrs Zēģelis (12p.), 8.vietā – Dāvis Melnalksnis (8p.), 9.vietā – Vasilijs Marcinkovskis (7p.) un 10.vietā – Jānis Vasariņš (4p.).

Saskaitot pirmos trīs posmus,  kopvērtējums no 1.- 8.vietai ir sekojošs: 1vietā Mārtiņš Šrenks – 60p., 2.vietā Agris Dubults – 49p., 3.vietā Inese Vilde – 36p., 4.vietā – Aleksejs Agafonovs – 31p., 5.- 7.vietu ar 29p. dala Artūrs Zēģelis, Jānis Krams un Andris Mačāns, 8.vietā ar 28p. – Guntars Ūdris. Pilnu kopvērtējuma tabulu var apskatīts www.salacgriva.lv sadaļā sports (novuss).

Salacgrīvas novada čempionātā novusā atlikuši vēl tikai 2 posmi. Čempionāta 4.posms notiks 18.martā plkst.10.00 Salacgrīvas vsk. Čempionāta kopvērtējumu sastādīs fināls, kas notiks 5.posma laikā + 3 labāko posmu rezultāti.