skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Šautriņu mešanas turnīra čempions – Juris Burdikovs

02.05.2019 08:02

26.aprīļa vakarā kebabnīcā “KasTe” tika noskaidrots trešais Salacgrīvas novada atklātā čempionāta uzvarētājs šautriņu mešanā. Par to kļuva Juris Burdikovs. Taču pirms lielā kopvērtējuma rezultātu noskaidrošanas notika šī čempionāta 10.posms, kur sacensības notika “CRICKET” izspēlē. Šajā spēlē dalībniekam bija jānosedz sekojoši sektori: 15,16,17,18,19,20 (pa 3 X) un centrs.

Šī posma sacensībās startēja 4 dalībnieki, kur turnīrā dalībnieki tikās katrs ar katru, spēlējot spēli līdz 5 legu uzvarai. Noslēdzoties 10.posma turnīram, dalībnieki ierindojās sekojošās vietās: 1.vietu, izcīnot uzvaras visās spēlēs, izcīnīja Ivo Bergmanis. 2.vietu izcīnīja Juris Burdikovs, 3.vietā ierindojās Guntars Ūdris un 4.vietu ieguva Pauls Vinklers.

Šī turnīra kopvērtējuma 1.vietu pirms pēdējā posma nodrošinājis jau bija Juris Burdikovs, kurš visu turnīra laiku praktiski noturēja līdera pozīcijas. Viņš turnīra kopvērtējumā ieguva 44 punktus un saņēma čempiona kausu. 2.vietu, arī iegūstot 44 punktus, izcīnīja Ivo Bergmanis, jo pie vienādu punktu skaitu pēc nolikuma augstāku vietu ieņem dalībnieks, kurš vairākos posmos ir izcīnījis augstākas vietas un tas šoreiz bija J.Burdikovs. 3.vietā ar 42 punktiem ierindojās Pauls Vinklers 4.vietā – Ivars Bezdelīga (37p.), 5.vietā – Guntars Ūdris (35p.), 6.vietā – Ingus Bergmanis (20p.), 7.vietā – Ainārs Šmits (19p.), 8.vietā – Rinalds Treijs (18p.), 9.vietā – Raitis Veinbergs (7p.) un 10.vietā – Mareks Kondratjuks (6p.). Visu kopvērtējuma tabulu un rezultātus var skatīt zem teksta vai Salacgrīvas mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā sports (šautriņu mešana).

Paldies kebabanīcas “KasTe” īpašniekiem Agnesei un Žanim par silto uzņemšanu mājīgajās telpās. Paldies arī “KasTes” apkalpojošajam personālam par garajām stundām piektdienas vakaros.

Paldies spēlētājiem, kuri piedalījās šajā čempionātā un Salacgrīvas novada domei par balvām. Uz tikšanos nākošajā sezonā!