skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Noskaidrots čempions galda tenisā

19.04.2018 06:52

Salacgrīvas novada čempionāts galda tenisā savu gaitu uzsāka janvārī. Turnīram pieteicās 8 dalībnieki, kuri 1.kārtā izspēlēja pamatturnīru, tiekoties katram ar katru. Pamatturnīram noslēdzoties, dalībnieki bija ierindojušies šādā secībā: 1.vietā – Žanis Jirgensons, 2.vietā – Jānis Ozols, 3.vietā – Juris Jankovskis, 4.v. – Guntars Zariņš, 5.v. – Andrejs Eglītis, 6.v. – Uldis Grinfelds, 7.v. – Aldis Gusarovs un 8.v. – Aldis Riekstiņš.

Čempionāta ceturtdaļfinālā, 1/2 finālā un finālā spēles tika spēlētas līdz 4 setu uzvarai. 1/4 finālā spēlēja visi 8 dalībnieki. Žanis Jirgensons, kurš pamatturnīru beidza kā līderis, ar rezultātu 4:0 uzvarēja Aldi Riekstiņu (8.v.), Guntars Zariņš (4.v.) ar 4:1 uzvarēja Andreju Eglīti (5.v.), trešajā pārī sacentās Jānis Ozols (2.v.) un Aldis Gusarovs (7.v.), kur ar 4:0 pārāks bija J.Ozols un ceturtajā pārī Juris Jankovskis (3.v.) ar rezultātu 4:0 pārspēja Uldi Grinfeldu (6.v.).

Ceturtdaļfināla pāra uzvarētāji turpināja cīņu pusfinālā. Pirmajā pusfināla spēlē tikās Žanis Jirgensons un Guntars Zariņš, kur savu pieredzi un meistarību atkal apliecināja Ž.Jirgensons, uzvarot G.Zariņu ar rezultātu 4:0. Otrā pusfināla spēle notika starp Jāni Ozolu un Juri Jankovski. Šajā cīņā ar rezultātu 4:1 savu pārākumu apliecināja J.Jankovskis, atstājot iespēju J.Ozolam cīnīties par trešo vietu.
14.aprīļa pēcpusdiena pagāja spraigās un interesantās finālcīņās. Par 3.vietu spēlē tikās Guntars Zariņš un Jānis Ozols. Lai arī gala rezultāts spēlei beidzoties bija 4:2 ar J.Ozola uzvaru, visu spēli G.Zariņš pretiniekam punktu ziņā neļāva atkāpties. Par to arī liecina divi uzvarēti seti. Spēlē par 1.vietu tikās divi Salacgrīvas “vecmeistari” – Žanis Jirgensons un Juris Jankovskis. Lai arī spēle noslēdzās ar 4:0 Ž. Jirgensona labā, spēle bija aizraujoša un spriedzes pilna abiem spēlētājiem.

Noslēdzoties otrajam Salacgrīvas novada čempionātam galda tenisā, 1.vietu, izcīnot uzvaras visa turnīra garumā, izcīnīja Žanis Jirgensons, 2.vietā – Juris Jankovskis, 3.vietā – Jānis Ozols un 4.vietā – Guntars Zariņš.

Paldies spēlētājiem, kuri piedalījās šajā čempionātā, Salacgrīvas novada domei par balvām un Jānim Ozolam par piešķirto telpu turnīra sarīkošanai. Uz tikšanos nākošajā sezonā!