02. jūlijs, 2020, Ceturtdiena

Lauma, Ilvars, Halina

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas novada atklātais čempionāts galda tenisā - Spēļu grafiks

Visā turnīrā uzvarētāju noteikšanai spēles notiek līdz 3 uzvarētiem setiem līdz 21 punktam. Finālā spēle notiek līdz 4 uzvarētiem setiem.

20.01 – 26.01. (1.kārta)

Guntis Ivanovs – Andrejs Eglītis

Jānis Putniņš – Aldis Gusārovs

Reds Martinsons – Juris Jankovskis

Aldis Krasnais – Guntars Zariņš

Atis Jirgensons – Žanis irgensons

Raimonds Martinsons – Nikolajs Trufanovs

27.01.-02.02. (2.kārta)

Guntars Zariņš – Atis Jirgensons

Juris Jankovskis – Aldis Krasnais

Aldis Gusārovs – Reds Martinsons

Andrejs Eglītis – Jānis Putniņš

Raimonds Martinsons – Guntis Ivanovs

Nikolajs Trufanovs – Žanis Jirgensons

 

03.02. – 09.02. (3.kārta)

Jānis Putniņš – Raimonds Martinsons

Reds Martinsons – Andrejs Eglītis

Aldis Krasnais – Aldis Gusārovs

Atis Jirgensons – Juris Jankovskis

Žanis Jirgensons – Guntars Zariņš

Guntis Ivanovs – Nikolajs Trufanovs

 

10.02. – 16.02. (4.kārta)

Juris Jankovskis – Žanis Jirgensons

Aldis Gusārovs – Atis Jirgensons

Andrejs Eglītis – Aldis Krasnais

Raimonds Martinsons – Reds Martinsons

Guntis Ivanovs – Jānis Putniņš

Nikolajs Trufanovs – Guntars Zariņš

 

17.02. – 23.02. (5.kārta)

Reds Martinsons – Guntis Ivanovs

Aldis Krasnais – Raimonds Martinsons

Atis Jirgensons – Andrejs Eglītis

Žanis Jirgensons – Aldis Gusārovs

Guntars Zariņš – Juris Jankovskis

Jānis Putniņš – Nikolajs Trufanovs

 

24.02. – 01.03. (6.kārta)

Aldis Gusārovs – Guntars Zariņš

Andrejs Eglītis – Žanis Jirgensons

Raimonds Martinsons – Atis Jirgensons

Guntis Ivanovs – Aldis Krasnais

Jānis Putniņš – Reds Martinsons

Nikolajs Trufanovs – Juris Jankovskis

 

02.03. – 08.03. (7.kārta)

Aldis Krasnais – Jānis Putniņš

Atis Jirgensons – Guntis Ivanovs

Žanis Jirgensons – Raimonds Martinsons

Guntars Zariņš – Andrejs Eglītis

Juris Jankovskis – Aldis Gusārovs

Reds Martinsons – Nikolajs Trufanovs

 

09.03. – 15.03. (8.kārta)

Andrejs Eglītis – Juris Jankovskis

Raimonds Martinsons – Guntars Zariņš

Guntis Ivanovs – Žanis Jirgensons

Jānis Putniņš – Atis Jirgensons

Reds Martinsons – Aldis Krasnais

Nikolajs Trufanovs – Aldis Gusārovs

 

16.03. – 22.03. (9.kārta)

Atis Jirgensons – Reds Martinsons

Žanis Jirgensons – Jānis Putniņš

Guntars Zariņš – Guntis Ivanovs

Juris Jankovskis – Raimonds Martinsons

Aldis Gusārovs – Andrejs Eglītis

Aldis Krasnais – Nikolajs Trufanovs

 

23.03. – 29.03. (10.kārta)

Raimonds Martinsons – Aldis Gusārovs

Guntis Ivanovs – Juris Jankovskis

Jānis Putniņš – Guntars Zariņš

Reds Martinsons – Žanis Jirgensons

Aldis Krasnais – Atis Jirgensons

Nikolajs Trufanovs – Andrejs Eglītis

 

30.03. – 05.04. (11.kārta)

Žanis Jirgensons – Aldis Krasnais

Guntars Zariņš – Reds Martinsons

Juris Jankovskis – Jānis Putniņš

Aldis Gusārovs – Guntis Ivanovs

Andrejs Eglītis – Raimonds Martinsons

Atis Jirgensons – Nikolajs Trufanovs

 

06.04. – 12.04. Izslēgšanas spēles

 1.vieta – 10.vieta (A)

 2.vieta – 9.vieta (B) 

 3.vieta – 8.vieta (C)

 4.vieta – 7.vieta (D)

 5.vieta – 6.vieta (E)

13.04. – 23.04. Pusfināls

Spēlē par 1.vietu tiekas augšējā zara (B – C) uzvarētājs ar apakšējā zara (A - ?) uzvarētāju. Savukārt zaudētāji spēlē par 3.vietu.

25.aprīlis – Fināls

Spēle par 3.vietu

Spēle par 1.vietu

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031