29. maijs, 2024, Trešdiena

Raivis, Raivo, Maksis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvā sporto

09.06.2016 11:06

No 1.jūnija ikviens salacgrīvietis, trešdienu rītos un vakaros, var sportot Zvejnieku parkā kopā ar Māri Bergšteinu. Par šo iespēju Māris stāsta “katru trešdienas rītu un vakaru vadu āra treniņus fiziski nesagatavotiem cilvēkiem. Treniņi ir domāti visiem – jebkura vecuma, dzimuma, jebkuras fiziskās sagatavotības cilvēkiem. Šī sportošana domāta kā tautas sports, sevis iekustināšana.

Zinu, ka pilsētā ir vairākas trenažieru zāles, notiek nodarbības aerobikā, kalanētikā, pilatēs un ir ārstnieciskā vingrošana. Šie treniņi ir tā visa apvienojums, jo iesildoties mēs nodarbojamies ar skriešanu, vieglatlētiku, iesildošajā daļā pēc skriešanas ir kas līdzīgs ārstnieciskai vingrošanai, dziļās muskulatūras nostiprināšana, un galvenajā daļā spēka vingrojumi, sākumā bez inventāra, tikai ar savu svaru, savā tempā, beigās stiepšanās kā jebkurā treniņā.”
Sportošana Zvejnieku parkā notiek katru trešdienu pusseptiņos no rīta un vakarā, pagaidām vienu reizi nedēļā. Ja cilvēku interese un aktivitāte būs liela treniņi notiks biežāk, divas vai trīs reizes nedēļā. Treniņš notiek apmēram stundu un Māris iesaka, nākot sportot noteikti paēst brokastis!
Māris Bergšteins uz sporta nodarbībām aicina ikvienu - var nākt bērni, vecāki un vecvecāki. Šis ir bezmaksas pasākums, iespēja pārbaudīt sevi un uzlabot savu fizisko formu. Galvenais ir ērts sporta tērps un apavi un līdzi paņemtais ūdens. Viņš uzsvēra “galvenais ir vēlme izkustēties, mēģināsim jebkuros laika apstākļos trenēties ārā. Kā saka nav nepiemēroti laika apstākļi ir nepiemērots apģērbs.”
Ja cilvēki izrādīs interesi, Māris ir gatavs sastādīt individuālo treniņu plānu. Tas arī viņam pašam būtu interesanti un izpildot sastādīto vingrojumu programmu viņi gūtu prieku, jo līdz šim, pēc Sporta akadēmijas absolvēšanas, viņš strādājis ar fiziski sagatavotiem cilvēkiem.
Pats Māris šobrīd gatavojas Latvijas Olimpiādei, kura šogad notiks Valmierā un piedalīsies sacensībās smaiļošanā.
Māris ir apņēmības pilns un gaida atbalstu un interesi no cilvēku puses, viņaprāt galvenais ir vēlme sportot un zināt kad, kur un cikos jābūt.
Tiekamies Salacgrīvā, Zvejnieku parka stadionā trešdienu rītos un vakaros pusseptiņos!
Ilga Tiesnese

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031