12. jūlijs, 2024, Piektdiena

Indriķis, Ints, Namejs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

"Lāses kauss - 2017"

08.03.2017 10:41

"Lāses kauss - 2017" atlases sacensībās volejbolā piedalījās Salacgrīvas novada vidusskolas komanda. 7.martā Limbažos notika volejbola sacensības "Lāses kauss- 2017" četrās grupās: pamatskolas meitenes un zēni, vidusskolas jaunietes un jaunieši.

Pamatskolu grupā startēja 4 meiteņu un 5 zēnu komandas. Liepupes meitenes beigu beigās pēc slimošanām bija visas gatavas cīnīties laukumā.

Labas serves un precīzs uzbrukums deva uzvaras pār Limbažu 3.vsk. un Umurgas pamatskolas meitenēm. Pēdējā spēle pret Limbažu novada ģimnāzijas meitenēm, kurām arī nebija zaudējumi. Sākums ritēja līdzīgāk, bet atkal jāuzteic - spēcīgas serves ir ierocis uz uzvaru. Komandā spēlēja: Elva Paula Martinsone, Una Marta Ozoliņa, Beatrise Sintija Celmiņa, Aija Gūtmane, Kristiāna Mauliņa, Zane Bondare un Betija Āboltiņa.

Sekretāra pienākumus labi veica Šellija Pudova un Samanta Magone.

Vidusskolu grupā meitenēm piedalījās 3 komandas – Limbažu 3.vidusskola, Limbažu valsts ģimnāzija un Salacgrīvas vidusskola. Pirmā spēle Salacgrīvai bija pret Limbažu 3.vidusskolu. Jāteic, ka sacensību nolikumā ir tāds punkts, kas atļauj Murjāņu audzēknēm piedalīties savā bijušajā skolā. Šo punktu lieliski izmantoja Limbažu 3.vidusskola, kuru sastāvā bija pāris meitenes no Murjāņiem. Meitenes mazliet nobijās no pretiniecēm un zaudējums divos setos ar 0:2. Otrā spēle bija pret Limbažu valsts ģimnāziju sākums spēlei bija neveiksmīgs, bet beigās izdevās panākt pretinieces. Diemžēl abu setu galotnē neizdevās nospēlēt veiksmīgi un zaudējums ar 0:2 un izcīnīta trešā vieta turnīrā. Salacgrīvas vidusskolas meitenes pārstāvēja: Elīna Runce, Endija Eglīte, Karlīna Karlsone, Inga Treija, Rita Šmite, Nadīna Ozoliņa Mennika, Kate Majore, Krista Muciņa, Loreta Veide un Justīne Jamonta.

Puišu konkurencē piedalījās piecas komandas – Limbažu 3.vidusskola, Limbažu valsts ģimnāzija, Salacgrīvas vidusskola, Staiceles profesionālā vidusskola un Limbažu profesionālais tehnikums. Pirmā spēle pret Limbažu 3.vidusskolu uzvara ar 21:16. Otrajā spēlē uzvara pret Limbažu tehnikumu ar 21:15. Trešā spēle sacensībās bija finālspēle pret Staiceles profesionālo vidusskolu, kur izšķīrās kura komanda brauks uz finālsacensībām. Spēli labāk iesāka Salacgrīvas puiši, bet diemžēl traumā iedzīvojās viens spēlētājs Daniels Grigorjevs un tas mainīja notikuma gaitu un beigās rezultāts 20:20 un izšķirošais punkts, kurš iegūst tas uzvar turnīru. Saspringtā izspēlē Kristers Briedis iesita punktu un Salacgrīvas vidusskolas puiši uzvar turnīru. Pēdējā spēle bija formalitāte pret ģimnāzijas komandu, kura tika uzvarēta ar 21:7. Puišu komandu pārstāvēja: Daniels Grigorjevs, Egmārs Jubelis, Markuss Kalviņš, Raivis Kurakulovs, Kristers Briedis, Juris Vīksna, Ilmārs Vīksna.

Godalgotās vietas saņēma piemiņai diplomus un medaļas. Paldies jāsaka Liepupes vidusskolas skolotājai un trenerei Mārītei Sakārnei. Salacgrīvas vidusskolas sporta skolotājam Jānim Cīrulim par veiksmīgo startu sacensībās.

Salacgrīvas vidusskolas puišiem un Liepupes pamatskolas meitenēm jābrauc uz lielo finālu Rīgā 8.aprīlī, sacenšoties ar visām labākajām Latvijas skolām. Vēlēsim veiksmi viņiem un visaugstākās vietas finālā.

Aldis Riekstiņš

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031