23. jūnijs, 2024, Svētdiena

Līga

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Kempinga Klintis pludmales volejbola čempionāts noslēdzies

31.08.2018 12:06

Visas vasaras garumā Salacgrīvas novadā norisinājās pirmā sezona Kempinga Klintis pludmales volejbola čempionātam. Čempionātu organizē biedrība VK ‘’Ziemeļu krasts – Salacgrīva’’ sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi un Kempingu Klintis. Čempionāts norisinājās sešos posmos un lielajā finālā gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Kopumā čempionātā piedalījās 40 vīriešu un 20 sieviešu komandas. 

Komandas brauca no dažādām lokācijas vietām – Salacgrīvas novada, Cēsīm, Smiltenes, Rīgas, Madonas, Alojas, Saulkrastiem u.c. , kas tikai pierāda čempionāta kvalitāti. Čempionātu vilinošāku padarīja balvu fonds, kur dalībniekiem bija iespēja cīnīties par 1000 eiro lielu naudas balvas fondu, ko sniedza Kempings Klintis. Sacensību posmi norisinājās Salacgrīvas un Liepupes pludmales volejbola laukumos, bet fināls norisinājās Kempinga Klintis pludmales volejbola laukumos. Sacensību dalībnieki aizvadīja sešus posmus, lai noskaidrotu labākās sešas komandas vīriešu un sieviešu konkurencē, kuras ieguva ceļazīmi uz lielo finālu, kur cīnījās par naudas balvām.

Kopvērtējuma uzvarētāji pirms lielā fināla saņēma Positivus 2019 biļetes no Salacgrīvas novada domes priekšsēdētāja Dagņa Strauberga. Par kopvērtējuma uzvarētājiem vīriešu konkurencē kļuva komanda Gandrīz Majori (Ģirts Majors un Lauris Ikaunieks), bet sieviešu konkurencē uzvarēja cēsinieces Liene/Nellija (Liene Krastiņa un Nellija Tinusa). Pirms lielā fināla visiem fināla dalībniekiem tika pasniegti sacensību oficiālie krekli un sacensības varēja sākties. Komandas finālā aizvadīja viena apļa turnīru un tad norisinājās izslēgšanas spēles. Gala rezultāti nebija milzīgs pārsteigums vīriešu konkurencē uzvarēja rīdzinieki Sieriņš komanda (Jānis Purviņš un Aivars Sviklis), bet sieviešu konkurencē uzvarēja Svešās (Ivonna Grīnfelde un Santa Izvekova). Pēc sacensību apbalvošanas saņēmām daudzus atzinīgus vārdus no sacensību dalībniekiem un noteikti nākošajā gadā rīkosim otro Kempinga Klintis pludmales volejbola čempionāta posmu. Lielu paldies sakām mūsu lieliskajiem un pašiem labākajiem atbalstītājiem: Kempingam Klintis, Salacgrīvas novada domei, Kebabnīcai KasTe, IK Lienes konditorejai, Ievas Skujas medum, SIA Leatus (HortusFruit), Radīts Salacgrīvas novadā.

LIELĀ FINĀLA REZULTĀTI:

Vīriešiem

1.vieta – Sieriņš (Jānis Purviņš un Aivars Sviklis);

2.vieta – Jānis/Gints (Jānis Dudelis un Gints Cirītis);

3.vieta – Banzai (Aldis Riekstiņš un Steinārs Brūveris);

4.vieta – Kristaps Porziņģis (Pēteris Daukšis un Renalds Safonovs);

5.vieta – Gandrīz Majori (Lauris Ikaunieks un Ģirts Majors);

6.vieta – RV (Romāns Ivanovs un Valts Grīnerts).

Sievietēm

1.vieta – Svešās (Ivonnas Grīnfelde un Santa Izvekova);

2.vieta – Sieriņš (Alise Elizabete Pastare un Simona Rozīte);

3.vieta – Liene/Nellija (Liene Krastiņa un Nellija Tinusa);

4.vieta – Vergu cietums (Kristīne Litavniece un Karlīna Krīgale);

5.vieta – Sintija/Elīna (Sintija Trankale un Elīna Breidaga);

6.vieta – VIVA (Svetlana Vihrova un Ilona Vabale).

Kopvērtējums

 

VK ‘’Ziemeļu krasts – Salacgrīva’’

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930