16. jūnijs, 2024, Svētdiena

Justīne, Juta

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Volejbola sezonas pirmā puse

18.12.2017 13:59

26.oktobrī tika dibināta biedrība VK "Ziemeļu krasts – Salacgrīva". Biedrības mērķis ir attīstīt volejbolu Salacgrīvas novadā un pārņemt visas volejbola aktivitātes zem biedrības sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi. Tika izveidotas gan vīriešu, gan sieviešu volejbola komandas. 

Abas komandas startē Entuziastu volejbolu līgā (Rīgas čempionātā). Kā jau turnīra debitantiem abām komandām ir jāstartē no zemākās līgas. Vīriešu komandai bija mazas priekšrocības un tā startē 4.līgā, bet sieviešu komanda startē 3.līgā. Komandu spēlēm varam sekot līdzi facebook kontā - https://facebook.com/VKZKS, kur cenšamies pārraidīt spēļu video tiešraidē. Mazliet sīkāk par katru komandu atsevišķi.

Vīriešu komanda:

Komandu veido 15 spēlētāji: Aldis Riekstiņš, Mārcis Majors, Klāvs Paeglis, Rimants Lūsis, Uģis Ozols, Armands Bisenieks, Raimonds Bērzs, Aldis Papinoks, Deniss Kuzmenko, Juris Jankovskis, Dainārs Konrāds, Gints Bahmanis, Jānis Koluškins, Kristers Briedis, Juris Burdikovs. Komandas sastāvs veidots no vietējā novada spēlētājiem + 3 Alojas novada pārstāvjiem. Treniņi komandai notiek pirmdienās un ceturtdienās plkst. 20.30 Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē.  Pozitīvais ir tas, ka treniņu apmeklējums komandas pārstāvjiem nav lielākā problēma, pat Alojas novada pārstāvji ir regulāri treniņu apmeklētāji. Lielākā problēma pašlaik ir spēlētāju raksturi un to salikšana vienā komandā, lai visi darbotos kā vesela komanda. Par laimi šajā ziņā ar katru spēli ir progress.

Komanda Entuziastu volejbola līgā ir aizvadījusi astoņas spēles (puse spēles). Ir izcīnītas 6 uzvaras un piedzīvoti 2 rūgti zaudējumi piecu setu cīņās. Komanda atrodas diezgan ērtā vadībā ar 20 punktiem. Tuvākajiem sekotājiem ir 15 punkti. Turnīra tabulu un rezultātus varam apskatīties šeit - http://evl-riga.entuziasti.com/table/52/7/. Biedrības valde komandai ir izvirzījusi mērķi iekļūt nākamajā līgā un komanda uz to iet. Komandas galvenās spēles būs pavasarī, kad sāksies izslēgšanas spēles, bet komandas virziens ir pareizais.

Sieviešu komanda:

Komandu veido 13 spēlētājas: Zanda Riekstiņa, Zane Berdaškeviča, Linda Bērza, Elīna Breidaga, Sintija Trankale, Katrīna Kosmačeva, Vera Terenteva, Inga Konrāde, Rūta Stumpe, Karlīna Karlsone, Kate Majore, Endija Eglīte, Elīna Runce. Komandas sastāvā visas izņemot divas meitenes ir no Salacgrīvas novada. Treniņi komandai notiek svētdienās plkst. 11.00 Liepupes vidusskolas sporta zālē. Ar jaunajām vidusskolas meitenēm individuāli tiek strādāts otrdienās un ceturtdienās plkst. 19.15 Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē. Ļoti priecē sieviešu komandas attieksme, dāmas saprot, ka treniņš ir vienreiz nedēļā, tāpēc tiek strādāts cītīgi treniņos. Sezonas sākumā komandas izredzes tika vērtētas skeptiski un pat bija bažas vai komandai ir vērts startēt čempionātā. Dāmas ar savu startu turnīrā ir apgāzušas daudzu skeptiķu izteiktās negācijas. Komanda ir izcīnījusi divas uzvaras un piedzīvojusi četrus zaudējumus (3 no zaudējumiem bijuši līdzīgās piecu setu cīņās un pieredzes trūkums liedza komandai uzvarēt šīs spēles). Skeptiķi nebija vienīgā problēma, otra lielākā problēma ir spēlētāju traumas, bet neskatoties uz to ir cienīga spēle un rezultāti pat ļoti labi. Komanda cīnās ar līgas līderēm kā līdzīgs ar līdzīgu un sezonas gaitā saspēlējoties varam gaidīt ļoti labus rezultātus beigās. Turnīra tabula un rezultāti - http://evl-riga.entuziasti.com/table/58/7/.

Rezumē:

Komandu rezultāti tikai pierāda to, ka volejbols klubs darbojas pareizā virzienā. Cerēsim pavasarī uz labiem rezultātiem. VK ‘’Ziemeļu krasts – Salacgrīva’’ ne tikai piedalās kā komanda EVL, bet paši organizē turnīrus. Šogad esam pārņēmuši organizēšanās Nakts volejbola turnīru, kas ir ļoti populārs turnīrs ne tikai vietējo novada vidū, bet arī dalībniekiem no citiem novadiem. Maksimālais dalībnieku skaits uz posmu ir 36 dalībnieki. Šis skaits regulāri tiek sasniegts un par to lielu paldies varam teikt mūsu atbalstītājiem: Salacgrīvas novada dome, kebabnīcai KasTe, SIA Procel Pro, Dabas maize, IK Ledus oga, Super Alko, Hortosfruit, Kubs grupa.

Biedrība

VK "Ziemeļu krasts – Salacgrīva"

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930