29. maijs, 2024, Trešdiena

Raivis, Raivo, Maksis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas novada nakts turnīra lielais fināls

08.05.2019 06:10

3.maija vakarā Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē norisinājās Lielais fināls Salacgrīvas novada nakts volejbola turnīram. Visas sezonas garumā tika aizvadīti septiņi posmi, kur dalībnieki cīnījās par punktiem, lai varētu spēlēt Lielajā finālā.

Atgādināsim, ka Salacgrīvas novada nakts volejbola čempionāts notiek septiņos posmos un lielajā finālā, kur iespēja piedalīties ir 32 dalībniekiem (labākajiem 24 vīriešiem un labākajām 8 sievietēm pēc kopvērtējuma). Sacensībām dalībnieki piesakās individuāli un uz vietas tiek izlozēti komandās, tāpēc lieki nav jādomā par komandas meklēšanu. Kopvērtējums tiek veidots individuāli gan vīriešiem, gan sievietēm un sezonas noslēgumā kopvērtējuma uzvarētāji abās konkurencēs saņem balvā biļetes uz Positivus 2019 festivālu.

 Viss sākās ar drafta ceremoniju, kur labākie astoņi kungi pēc kopvērtējuma tika iecelti par komandu kapteiņiem, un viņiem bija jāizvēlas viens dalībnieks, kurš būs viņu komandā. Pārējos divus komandas dalībniekus pielozēja klāt. Jau pēc komandu uzzināšanas bija skaidrs, ka galvenie favorīti ir Banzay (Steināra Brūvera komanda) un Bumbotāji (Alda Riekstiņa komanda). Šie abi kapteiņi arī vīriešu kopvērtējumā sīvi cīnījās par uzvaru. Prognozes piepildījās un abas komandas aizspēlējās līdz finālam, kur ļoti spraigā spēlē uzvaru izcīnīja Bumbotāji ar 2:1. Sacensību dalībnieki visu sezonu krāja punktus un sacentās individuālajā kopvērtējumā, kas šajā sezonā bija ļoti spraigs. Sieviešu kopvērtējumā pirms fināla diezgan stabilā pirmajā vietā bija Tīna Dīriķe, bet finālā viņas komanda nenospēlēja labāko spēli kā rezultātā Gita Priede viņu apsteidza un kļuva par uzvarētāju. Vīriešu kopvērtējumā cīņa bija vēl spraigāka un uzvaru varēja izcīnīt vairāki spēlētāji un viss bija atkarīgs no fināla, kur sekmīgāks bija Aldis Riekstiņš un triumfēja kopvērtējumā. 
FINĀLA TOP 3

1.vieta - Bumbotāji (Aldis Riekstiņš, Edgars Nemme, Roberts Tīrums, Gita Priede);
2.vieta - Banzay (Steinārs Brūveris, Ričards Čerņavskis, Jānis Matīss, Sintija Trankale);
3.vieta - Kā i; tā i (Ivars Eglīte, Lauris Ikaunieks, Lauris Grakovičs, Kristīne Sausiņa);

VĪRIEŠU KOPVĒRTĒJUMA TOP 5
1.vieta - Aldis Riekstiņš - 66 punkti;
2.vieta - Steinārs Brūveris - 63 punkti;
3.vieta - Deniss Kuzmenko - 48 punkti;
4.vieta - Rimants Lūsis - 48 punkti;
5.vieta - Roberts Tīrums - 45.5 punkti

SIEVIEŠU KOPVĒRTĒJUMA TOP 5
1.vieta - Gita Priede - 51 punkts;
2.vieta - Tīna Dīriķe - 44 punkti;
3.vieta - Jūlija Titova - 42 punkti;
4.vieta - Sintija Trankale - 39 punkti;
5.vieta - Kate Majore - 37.5 punkti

LIELU PALDIES PAR SACENSĪBU ATBALSTU GRIBAM TEIKT: Salacgrīvas novada pilsētas domei, Salacgrīvas vidusskolai, Liepupes pamatskolai, SIA Procel Pro, Kebabnīcai KasTe, IK Lienes konditorejai, SuperAlko, Mangaļi Active, Mārcim Berķim, Lauku Tortei.

P.S. Nākošā būs jubilejas sezona un to mēs noteikti uztaisīsim īpašu

Kopvērtējums

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031