skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Zolīte - 4.posma rezultāti

26.02.2018 06:38

Piektdien, 23.februārī tika aizvadīts Salacgrīvas novada atklātā čempionāta 4.posms zolītē. Līdz finālam atlikuši vēl 2 posmi + fināls. 4. posmā startēja 11 dalībnieki. Turnīra posmā tika izspēlētas 5 kārtas, kur katra kārta ilga 45 min.

Par 4.posma uzvarētāju kļuva Raivis Klaucāns ar 23 punktiem. 2. vietu izcīnīja Juris Burdikovs, kurš posmu beidza ar 22 punktiem un 3.vietā,  izcīnot 20 punktus (+32), ierindojās Raitis Gulbis. Turpmākās vietas dalībnieki sadalīja sekojoši: Pauls Vinklers (20p., +16), Andris Gailums (16p.), Māris Rozītis (15p., -19), Vasilijs Marcinkovskis (15p., -26), Lauris Kurpnieks (14p.),  Gints Ronis (12p., -26), Mareks Kondratjuks (12p., -57) un Imants Šnepsts (11p.).

Noslēdzoties 4.posmam, kopvērtējuma tabula no 1.-10.vietai, saskaitot visus 4 posmus, ir šāda: 1.vietu ar 75 punktiem ieņem Raivis Klaucāns, 2.vietā ar 73 (+9) punktiem ierindojas Mareks Kondratjuks, 3.vietā arī ar 73 (-17) punktiem ir Lauris Kurpnieks, 4.vietā – Vasilijs Marcinkovskis – 63p., 5.vietā  - Imants Šnepsts ar 59p., 6.vietu ieņem Raitis Gulbis ar 58p., 7.vietā ar 57 punktiem ir Andris Gailums, 8.vietu ar 52 punktiem ieņem Normunds Tiesnesis, 9.vietā ar 46 punktiem ierindojas Gints Ronis un pirmo desmitnieku noslēdz Māris Rozītis ar 39 punktiem.

5.posms notiks š.g. 9.martā plkst.20.00 kebabnīcā “KasTe” (Salacgrīvā, Viļņu ielā 2). Atlikušie posmi paredzēti šādos datumos: 6.posms – 23.martā un fināls notiks 13.aprīlī.