08. aprīlis, 2020, Trešdiena

Dana, Dans, Danute, Edgars

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Informācija iedzīvotājiem!

13.03.2020 13:44

Informācija iedzīvotājiem!

Aicinām Salacgrīvas novada iedzīvotājus iepazīties ar jaunāko aktuālo informāciju saistībā ar ārkārtas situāciju "COVID-19" vīrusa ierobežošanā mūsu novadā!

!!!Sakarā ar valstī “COVID – 19” izsludināto ārkārtas situāciju, no šā gada 13. marta līdz  14. aprīlim Salacgrīvas novadā slēgtas šādas iestādes:

Salacgrīvas vidusskola;

Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola;

Liepupes pamatskola;

Jaunatnes iniciatīvu centrs “Bāka”;

Salacgrīvas novada Mūzikas skola;

Salacgrīvas mākslas skola;

Salacgrīvas novada kultūras centrs ar struktūrvienībām Liepupes tautas nams, Ainažu kultūras nams un Lauvu tautas nams;

Salacgrīvas novada tūrisma informācijas centrs ar filiāli Ainažos;

Salacgrīvas novada muzejs un Ainažu ugunsdzēsības muzejs;

Salacgrīvas novada bibliotēka un tās filiāles;

Sporta un atpūtas kompleksu “Zvejnieku parks”.

Sazināšanās - izmantojot e pastus un telefonus kontakti www.salacgriva.lv

Uzmanību!!!Salacgrīvas novada kultūras centrā, Ainažu kultūras namā, Liepupes un Lauvu tautas namos ārkārtas situācijas laikā nenotiks kultūras centra kolektīvu mēģinājumi un nodarbības.

!!! Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi,vecākiem 2020. gada 13. martā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Vēršam uzmanību, ka pirmsskolas izglītības iestādēs tiks pieņemtas tikai vecāku vai viņu likumisko pārstāvju rakstītie apliecinājumi!

!!! Salacgrīvas novada domeiespēju robežās klātienes pakalpojums sniegs attālināti, lūdzam maksājumus veikt elektroniski! Aicinām iedzīvotājus ar domes vadību un darbiniekiem, pēc iespējas sazināties telefoniski vai rakstot e-pastos:

- Salacgrīvas novada klientu apkalpošanas centrs – 64041973; dome@salacgriva.lv vai www.epakalpojumi.lv; vai www.latvija.lv

- Salacgrīvas novada bāriņtiesa, pirms pakalpojuma saņemšanas iedzīvotājus lūdzam sazināties: - 64071990; 25436459 (Salacgrīvā); 64023933; 28007713 (Liepupes pagastā, Ainažos);barintiesa@salacgriva.lv

- Salacgrīvas novada sociālais dienests – 64071980, 29157673; soc.dienests@salacgriva.lv

- Salacgrīvas novada dzimtsarakstu nodaļa (arī dzīvesvietas deklarēšanas jautājumos) – 64071979; liga.zalite@salacgriva.lv

Aicinām iedzīvotājus izvērtēt pakalpojuma nepieciešamību un steidzamību.

!!! Līdz šā gada 14. aprīlim atcelti visi iepriekš plānotie publiskie pasākumi novadā(kultūras un sporta pasākumi, pasākumi, semināri un nodarbības bibliotēkās u.c. iestādēs).

!!! Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem par līdzcilvēku un savu veselību un rūpīgi izvērtēt publisku vietu apmeklēšanas nepieciešamību!

!!! Aicinām nedoties braucienos uz ārvalstīm!

!!! Atgādinām, ka personām un kontaktpersonām, kuras atgriezušās no Covid-19 skartās valsts vai teritorijas, jāveic īpaši piesardzības pasākumi un IR PIENĀKUMS:14 dienas pēc izbraukšanas no minētās valsts vai teritorijas novērot savu veselības stāvokli, divas reizes dienā (no rīta un vakarā) mērot ķermeņa temperatūru, nekavējoties zvanīt 113, ja parādās kādas akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes (iesnas, klepus, rīkles iekaisums, paaugstināta ķermeņa temperatūra, elpošanas traucējumi), veikt pašizolēšanos dzīvesvietā (mājas karantīna) un būt pieejamam saziņai un sadarbībai ar ģimenes ārstu un citām ārstniecības personām, novērot savu veselības stāvokli, kā arī ir aizliegts pakļaut citas personas inficēšanās riskam, censties samazināt tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem (neuzņemt viesus, neapmeklēt publiskas vietas, institūcijas un nedoties privātās vizītēs u. c.), uzturēties dzīvesvietā (nedrīkst doties uz darbu, sabiedriskām vietām, vietām, kur uzturas liels skaits cilvēku), iespēju robežās neizmantot sabiedrisko transportu, pirmās nepieciešamības preču vai pārtikas iegādei izmantot piegādi mājoklī, izvairoties no kontakta ar piegādātāju vai nodrošināt pārtikas vai preču piegādi ar tuvinieku palīdzību, atstājot tās pie durvīm, lūgt pašvaldības sociālā dienesta palīdzību, izvairoties no tieša kontakta ar sociālo darbinieku, ja nav citu risinājumu, veikalu apmeklēt ar medicīnisko masku stundās, kad veikalā mazāk cilvēku, ievērojot 2 metru distanci no veikala apmeklētājiem un pārdevējiem un ievērojot roku un klepus higiēnu.

Saudzēsim sevi, citus un mūsu valsti!