12. jūlijs, 2020, Svētdiena

Indriķis, Ints, Namejs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Informācija iedzīvotājiem!

14.04.2020 12:44

Informācija iedzīvotājiem!

Aicinām Salacgrīvas novada iedzīvotājus iepazīties ar jaunāko aktuālo informāciju saistībā ar ārkārtas situāciju "COVID-19" vīrusa ierobežošanā mūsu novadā!

!!!Sakarā ar valstī “COVID – 19” izsludināto ārkārtas situāciju, no šā gada 13. marta līdz  12. maijam Salacgrīvas novadā slēgtas šādas iestādes:

Salacgrīvas vidusskola;

Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola;

Liepupes pamatskola;

Jaunatnes iniciatīvu centrs “Bāka”;

Salacgrīvas novada Mūzikas skola;

Salacgrīvas mākslas skola;

Salacgrīvas novada kultūras centrs ar struktūrvienībām Liepupes tautas nams, Ainažu kultūras nams un Lauvu tautas nams;

Salacgrīvas novada tūrisma informācijas centrs ar filiāli Ainažos;

Salacgrīvas novada muzejs un Ainažu ugunsdzēsības muzejs;

Salacgrīvas novada bibliotēka un tās filiāles;

Sporta un atpūtas kompleksu “Zvejnieku parks”

VPVKAC - klientu apkalpošanas centrs

Sazināšanās - izmantojot e pastus un telefonus kontakti www.salacgriva.lv

Uzmanību!!!Salacgrīvas novada kultūras centrā, Ainažu kultūras namā, Liepupes un Lauvu tautas namos ārkārtas situācijas laikā nenotiks kultūras centra kolektīvu mēģinājumi un nodarbības.

!!! Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi,vecākiem ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Vēršam uzmanību, ka pirmsskolas izglītības iestādēs tiks pieņemtas tikai vecāku vai viņu likumisko pārstāvju rakstītie apliecinājumi!

!!! Salacgrīvas novada dome pakalpojumus sniedz attālināti, lūdzam maksājumus veikt elektroniski! Aicinām iedzīvotājus ar domes vadību un darbiniekiem, pēc iespējas sazināties telefoniski vai rakstot e-pastos:

- Salacgrīvas novada klientu apkalpošanas centrs – 64041973; dome@salacgriva.lv vai www.epakalpojumi.lv; vai www.latvija.lv

- Salacgrīvas novada bāriņtiesa, pirms pakalpojuma saņemšanas iedzīvotājus lūdzam sazināties: - 64071990; 25436459 (Salacgrīvā); 64023933; 28007713 (Liepupes pagastā, Ainažos);barintiesa@salacgriva.lv

- Salacgrīvas novada sociālais dienests – 64071980, 29157673; soc.dienests@salacgriva.lv

- Salacgrīvas novada dzimtsarakstu nodaļa (arī dzīvesvietas deklarēšanas jautājumos) – 64071979; liga.zalite@salacgriva.lv Dzimšanas un miršanas reģistrācija notiek klātienē, iepriekš piesakoties pa tālruni.

Aicinām iedzīvotājus izvērtēt pakalpojuma nepieciešamību un steidzamību.

!!! Līdz šā gada 12. maijam atcelti visi iepriekš plānotie publiskie pasākumi novadā(kultūras un sporta pasākumi, pasākumi, semināri un nodarbības bibliotēkās u.c. iestādēs).

!!! Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem par līdzcilvēku un savu veselību un rūpīgi izvērtēt publisku vietu apmeklēšanas nepieciešamību!


Lai iedzīvotāji varētu ērtāk rast atbildes uz dažādiem jautājumiem saistībā ar COVID-19 un tā radīto ietekmi dažādās jomās, Valsts kanceleja ir izveidojusi vienotu bezmaksas informatīvo diennakts tālruni 8345 un vietni www.covid19.gov.lv.

!!! Atcerēsimies - MĀJAS - ZIEPES - 2METRI

Saudzēsim sevi, citus un mūsu valsti!