15. augusts, 2020, Sestdiena

Dzelde, Zenta, Zelda

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Par pieturvietām Salacgrīvā ceļa A1 būvdarbu laikā

11.05.2020 16:21

Par pieturvietām Salacgrīvā ceļa A1 būvdarbu laikā

Saistībā ar būvdarbiem objektā “Salacgrīvas pilsētas tranzītielas – Vidzemes, Viļņu un Pērnavas ielas (izņemot tiltu pār Salacu) pārbūve” būs izmaiņas sabiedriskā transporta pieturvietu novietojumā. Pieturvietas VIDUSSKOLA Salacgrīvas pilsētā (labajā un kreisajā pusē) no 15.maija plkst. 9:00 līdz šā gada septembrim tiks pārcelta uz Pērnavas ielu, pretī Salacgrīvas vidusskolai (pārcelšanas attālums ~ 20-50m).

Pieturvieta SALACGRĪVAS autoosta, Salacgrīvas pilsētā, no 27.maija 9:00 līdz novembrim, tiks pārcelta uz Pērnavas ielu, pretī ēkai Pērnavas ielā 8 (pārcelšanas attālums ~250m), jeb pie Vidzemes veterinārā servisa veikala - veterinārās klīnikas. Iespējams, ka 2021. gadā būs atkārtota nepieciešamība pieturvietu pārcelt.

Savukārt Pieturvietas KATOĻU BAZNĪCA Salacgrīvas pilsētā (labā un kreisā pusē) no šā gada 1.jūnija plkst. 9:00 (būvniecības laikā) tiks likvidētas!

Saistībā ar pārceltajām pieturvietām attiecīgi mainīsies autobusu maršruts. Pielikumā maršruta shēma, kad pieturvietas VIDUSSKOLA un SALACGRĪVA būs pārceltas. Maršrutu garumi nepalielinās.

Par jautājumiem, problēmām un pretenzijām lūdzu sazināties ar SIA “Limbažu ceļi” būvniecības projektu vadītāju Māri Garklāvu, tel.26111012, e-pasts: maris.garklavs@limbazuceli.lv
Būvdarbi sākas 2020. gada maijā. Plānotais būvdarbu ilgums ir līdz 2021. gada novembrim.

Par izmaiņām informēsim.

SIA “Limbažu ceļi” būvniecība projektu vadītājs Māris Garklāvs

scan0514.jpg