29. maijs, 2020, Piektdiena

Raivis, Raivo, Maksis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Par darbiem Tērces ielā

22.05.2020 15:38

Par darbiem Tērces ielā

 Salacgrīvas novada domes deputāti maija sēdē ir pieņēmuši lēmumu pašvaldības attīstības programmas rīcības plānā iekļaut projektu par labiekārtotas vides un dīķa izveidi Salacgrīvas pilsētā, kvartālā starp Tīruma, Tērces un Viļņu ielām.

Ideja par atpūtas parka ar dīķi atpūtniekiem, pilsētas viesiem un makšķerniekiem, lolota jau sen, šobrīd notiek projekta atjaunošana.
Tērces, Tīruma un Viļņu iela teritorijā ir uzsākta grunts materiāla, kas  veidojas dažādu būvdarbu rezultātā, uzkrāšana. Pašvaldība šādā veidā bez maksas iegūst materiālu plānotā dīķa krastu izveidei. Otrreizējā materiālu izmantošana būtiski samazinās šīs teritorijas labiekārtošanas darbu izmaksas.
Apsekojot kvartālā starp Tīruma, Tērces un Viļņu ielām izveidoto atbērtni  ir konstatēts, ka tur ir izmantojams materiāls un sadzīves atkritumu tur nav, šī teritorija nav paredzēta sadzīves atkritumu izbēršanai.
Pēc projekta īstenošanas, šī neizmantojamā pašvaldības zeme, būs izmantojama atpūtas parka izveidei un apbūvei sabiedriskajām vajadzībām.

Ilga Tiesnese