11. augusts, 2020, Otrdiena

Liega, Olga, Zita, Zigita

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Noslēdzies tenisa turnīra pirmais posms Liepupē

15.07.2020 10:19

Noslēdzies tenisa turnīra pirmais posms Liepupē

Liepupē noslēdzies tenisa turnīra pirmais posms. Turnīru organizēja pagasta biedrība Sporta klubs «Veixmes» un tās valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Pavlovskis. Pirmais posms sākās maijā. Turnīrā pieteicās 14 dalībnieku, kuri pēc izlozes sadalījās A un B grupā. 

Ceturtdaļfinālā no katras grupas iekļuva četri rezultatīvākie dalībnieki. A grupā par nokļūšanu pusfinālā cīnījās Daniels Ķīkulis, Kristaps Pavlovičs, Roberts Krastiņš un Kārlis Lieldiens. No B grupas labāko tenisistu četrniekā iekļuva Gatis Preimanis, A. Pavlovskis, Romans Kurpnieks, Arnis Skuja. Pēc izslēgšanas spēlēm noskaidrojās pusfināla četrinieks – G. Preimanis, D. Ķīkulis, R. Kurpnieks un R. Krastiņš. Finālā R. Kurpnieks ieguva 3. vietas kausu, izcīnot uzvaru spēlē ar R. Krastiņu. Sīva cīņa izvērtās par 1. vietu. To ieguva G. Preimanis. 2. vieta turnīrā D. Ķīkulim.

Dalībniekiem, kuri neiekļuva ceturtdaļfinālā, bija iespēja cīnīties par gandarījuma kausu. Tas tika Artūram Āboltiņam. Turnīru atbalstīja Salacgrīvas novada dome un vietējais uzņēmums – Lembužu alus brūzis, kur arī notika apbalvošanas ceremonija. Alus darītavas saimnieks Kaspars Bite tenisistiem bija sarūpējis specbalvas, cienastu un ekskursiju, kurā viņus iepazīstināja ar ražotni.

Šajā pirmdienā Liepupē sākās sporta kluba Veixmes tenisa turnīra otrais posms, kurā sacensties turpina 14 dalībnieki nu jau jaunās grupās un citā sastāvā.

Aija SEDLIŅA