skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas vidusskolas čempionāts galda tenisā

08.09.2020 10:32

Ziemas laiks ir laiks, kad sportisti lielu daļu sacensību pavada iekštelpās - īpaši, ja ziema mūs nelutina ar sniegu. Iestājoties janvārim, Salacgrīvas vidusskolas skolēni uzsāka turnīru galda tenisā. Turnīra mērķis bija noskaidrot labākos dalībniekus četrās klašu grupās gan zēniem, gan meitenēm, kā arī popularizēt galda tenisu, aktivizēt sporta dzīvi Salacgrīvas vidusskolā, organizēt brīvā laika izmantošanu un gūt pozitīvas emocijas.

Klašu grupas tika sadalītas sekojoši: 4. – 5.klašu grupa, 6. – 7.klašu grupa, 8. – 9.klašu grupa un 10. – 12. klašu grupa (šajā grupā varēja startēt arī skolas pedagogi). Katrā klašu grupā tika izspēlēts apļa turnīrs, kur dalībnieki tikās katrs ar katru noskaidrojot klašu grupu uzvarētājus. Līdz skolēnu pavasara brīvlaikam pamatturnīrs tika izspēlēts un “pateicoties” Covid-19 pandēmijai nācās apbalvot dalībniekus pēc pamatturnīra rezultātiem. Jaunā mācību gada 1.septembrī klašu audzinātāji apbalvoja godalgoto vietu ieguvējus.

Un rezultāti ir sekojoši:

4.klašu grupā piedalījās 8 zēni, kur 1.vietu izcīnīja Edgars Salmanis (visas uzvarētas spēles), 2.vietā ierindojās Krists Ādamsons (1 zaudējums) un 3.vietā iekļuva Rafaels Zviedris. 5.klašu grupā piedalījās visvairāk dalībnieku – 12, kur 1.vietā ierindojās Kristians Kovačs (visas uzvarētas spēles), 2.vietā atstājot savu klases biedru Matīsu Rozmiaņecu un 3.vietu ieguva Edvards Bobrovs. 6. – 7.klašu grupā zēniem startēja 9 dalībnieki. Šajā grupā 1.vietu izcīnīja Mārcis Tomsons, 2.vietā Maksis Obuhovskis un 3.vietā ierindojās Kristaps Vanka. Ar 10 dalībniekiem notika turnīrs 8. – 12.klašu grupā zēniem, kur uzvaru izcīnīja 12.klases absolvents Mārtiņš Mārcis Ilvess. 2.vietā ierindojās viņa klases biedrs Raivo Ramba un 3.vietu ieguva Valters Bitmanis. Meiteņu konkurencē tika nokomplektēta tikai viena grupa: 6. – 9.klašu grupa, kurā startēja 6 drosmīgas meitenes. Prieks par šim meitenēm, kuras ar lielu apzinīgumu un degsmes sparu izspēlēja pamatturnīru visātrāk. Rezultātā 1.vietā ierindojās visjaunākā grupas dalībniece – Amanda Majore, 2.vietā Līva Tauriņa un 3.vietā Ance Kalniņa. Šajā klašu grupā vēl startēja Viktorija Mežgaile, Lienīte Damsone un Ksena Kokorēviča.

Diemžēl ar pandēmijas iestāšanos pavasarī nevarējām turnīru izspēlēt līdz galam, kā bija paredzēts nolikumā, jo paredzēts bija noskaidrot arī visas Salacgrīvas vidusskolas labākos 3 galda tenisistus, kur no katras klašu grupas 1. – 3.vietu ieguvēji savā starpā izspēlētu vēl atsevišķu turnīru.

Pirmais paldies jau visiem turnīra dalībniekiem par atbalstu sporta skolotājiem organizējot šo turnīru. Paldies skolas saimniecības daļas vadītājai Tatjanai Kondratjukai par galda tenisa inventāra nodrošināšanu un, protams, sporta skolotājiem Sandrai Bērziņai un Danielam Grigorjevam par palīdzību turnīra organizēšanā.