20. oktobris, 2020, Otrdiena

Leonīda, Leonīds

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Raibais rudens VĻM ” Sprīdīši”

08.10.2020 09:50

Raibais rudens VĻM ” Sprīdīši”

Rudens ir ļoti skaists un daudzkrāsains gadalaiks un pa kādai raibai krāsai vai notikumam tika iekrāsota arī VĻM “Sprīdīši” ikdiena. Šajā burvīgajā un bagātajā gadalaikā tiek atzīmēta Senioru diena. 1.oktobrī svētki bija arī mūsu mājās un tos krāšņākus palīdzēja veidot ansamblis “Dziedātprieks”/vadītāja Agita Zvejniece/ ar sadziedāšanās koncertiņu un katram iemītniekam un darbiniekam tika dāvinātas krāšņās, krāsainās rudens ziedu karalienes dālijas un gardā Prieka torte/ tā nodēvējām torti/. Ansambļa dalībnieki bija piedomājuši pie dziesmu izvēles . Kopā sanāca jauka sadziedāšanās un mūsu mājas pieskandināja iemīļotas un pazīstamas dziesmas. 

Rudens ir arī bagāts gadalaiks un par to varam spriest par mūsu krājumiem noliktavā . Arī šo rudeni “Sprīdīšos” visa saime gan iemītnieki, gan darbinieki čakli pārstrādā sagādātos augļus un dārzeņus un varu teikt ,ka kopā paveicam tiešām ļoti daudz. Starp čaklo strādāšanu ir arī kopīgi atpūtas brīži ar sarunām ,jokiem; mīklu ,burtu un vārdu minēšanu pie kafijas un tējas tases. Jāpiemin vēl vien lielisks atpūtas izbrauciens uz Kuiviž Mini Zoo un esam pateicīgi to saimniekiem, ka atvēlēja dienu īpaši “Sprīdīšu” saimes apmeklējumam. Šis jaukais izbrauciens bija dāvana mūsu senioriem. Jāpiebilst ,ka starp ikdienas darbiem un atpūtas pasākumiem darbinieki mācās -apmeklē kursus ,seminārus. Tāds ir mūsu raibais ,bagātais rudens VĻM ”Sprīdīšos”.

PALDIES sakām mūsu labvēļiem :
Zemnieku saimniecībai ”Vāverītes” un saimniecei E. Majorei;
Mednieku kolektīvam “Dzirkstele”;
Elitai Treijai- par gardo torti;
Ansamblim “Dziedātprieks” un Rudītei par gardo Prieka torti;
Dzintrai Šulcei; Romānam un Andai Rozmisiem;
“Sprīdīšu” darbiniekiem par sarūpētām ogām, dārzeņiem.
Vēlos pateikties jaukiem cilvēkiem par atsaucību – Salacgrīvas bibliotēkas kolektīvam; Vijai Ozolai; šoferītim N.Līdakam.
Lielais Paldies darbiniekiem par atsaucību un rūpēm par mūsu iemītniekiem, un pavārītēm par sagriezto augļu un dārzeņu pārstrādi un protams par sarūpēto svētku galdu . Veselību, izturību mums visiem!

Aiva Berdaškeviča