26. novembris, 2020, Ceturtdiena

Sebastians, Konrāds

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas novada 2021.gada kalendārs

17.11.2020 12:22

Salacgrīvas novada 2021.gada kalendārs

Īsi pirms valsts svētkiem, 16.novembrī, Salacgrīvā ieradās SIA “Hromets poligrāfija” izdotais Salacgrīvas novada 2021.gada kalendārs “Par Salacgrīvas novadu”. Aicinājumam iesūtīt bildes nākamā gada kalendāram atsaucās divdesmit pieci fotogrāfi, kopā atsūtot 192 darbus. 

Uz kalendāra vāka skatāma visu iesūtīto bilžu fotokolāža, savukārt katra mēneša bilde ir īpaši izvēlēta. Nākamā gada kalendārā nav atzīmēti novada lielākie svētki, jo neviens no mums nezin, kādi un vai nākamajā gadā būs ierobežojumi saistībā ar Koronavīrusa izraisīto slimību (Covid-19).

2021.gada Salacgrīvas novada kalendāram “Par Salacgrīvas novadu” fotogrāfijas iesūtīja: Jolanta Ābele, Mārtiņš Bērtulis, Inga Zeile – Ģēģere, Liega Liepiņa – Balode, Aldis Freimanis, Ēriks Kariņš, Inese Sāre, Inese Altenburga, Diāna Anskena, Ilona Apele, Linda Tauriņa, Monta Kariņa – Ķūrena, Edgars Vijups, Dzintra Eizenberga, Laila Stefanie, Arvīds Šimis, Īrisa Miksone, Tīna Sāra, Inga Starčaka, Egita Repele, Helmuts Rudzītis, Ilga Tiesnese, Imants Klīdzējs, Indulis Pumpurs un Māris Aizsils.

Tūlīt pēc valsts svētkiem to varēs iegādāties Salacgrīvas novada tūrisma informācijas centrā Salacgrīvā un Ainažu tūrisma informācijas punktā, tā cena 4 euro.

Paldies fotogrāfiem un aicinu sazināties ar mani (26545574), lai saņemtu dāvanā jauno, nākamā gada kalendāru. Īpašs paldies Helmutam Rudzītim par kalendāra vāka ideju un Martai Dancei par vizuālo noformējumu!

Ilga Tiesnese