17. jūnijs, 2021, Ceturtdiena

Artis, Artūrs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Olimpiskā diena Salacgrīvas vidusskolā

21.05.2021 12:31

Olimpiskā diena Salacgrīvas vidusskolā

21.maijā sporta un atpūtas kompleksa “Zvejnieku parks” stadionā pulcējās Salacgrīvas vidusskolas 1.–6.klašu skolēni un klašu audzinātāji, lai kopā ar sporta skolotāju Mārīti Jankovsku piedalītos Olimpiskās dienas sporta aktivitātēs. Šī gada Olimpiskās dienas, kura tiek rīkota par godu Starptautiskajai Olimpiskajai komitejas dzimšanas dienai, devīze ir “Mēs esam sportiņā”.

Pirms uzsākt sportot Mārīte pastāstīja, ka Salacgrīvas vidusskola un pirmskolas izglītības iestāde “Vilnītis” ne tikai sporto, bet ir iesūtījušas Olimpiskās dienas organizētajiem konkursiem savus zīmējumus un eseju.

Latvijas olimpiskās komitejas karogu, Zvejnieku parka stadiona mastā, uzvilkt Mārīte šogad aicināja jātnieku kluba “Fēnikss” dalībnieces Elizabeti Līcīti un Emīliju Bergmani. Šīs meitenes ir labākās kluba jātnieces un ir izcīnījušas godalgotās vietas Latvijas un Starptautiskās sacensībās.

Uzmundrinošus apsveikuma vārdus Olimpiskās dienas dalībniekiem sacīja Salacgrīvas vidusskolas direktores pienākumu izpildītāja Iveta Kupča, pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs un viņa vietnieks un burāšanas treneris Kristaps Močāns.

Pēc tam, iesildīšanos ar kopēju vingrošanu, skanot grupas Bermudu divstūris dziesmai “Sarkanbaltsarkanais”, vadīja sporta skolotāja Mārīte Jankovska un vidusskolas skolnieces Ance Kalniņa un Kate Mennika – Ozoliņa. Pie šī vingrojumu kompleksa tapšanas savu “roku” ir pielikuši arī Salacgrīvas vidusskolas 5.a klases skolēni un skolotāja Mārīte Jankovska, jo labo darbu konkursam projektā “Sporto visa klase” viņi iesniedza savus vingrojumus, kurus par labiem atzina Latvijas Olimpiskās komitejas projektu vadītāja Lilita Mitrofanova.

Pēc iesildīšanās katra klase devās uz savu sacensību norises vietu, lai pēc kopīgās sportošanas noskaidrotu veiklākos, ātrākos un uzmanīgākos un cienātos ar kliņģeri.

1. – 2. klases sacentās 60 metru skrējienā, spēlēja “Tīklu bolu” un “Mušiņas”, 3. – 4.klases noskaidroja ātrākos 60 un 100 metru distancēs, spēlēja Tautas bumbu un piedalījās Jautrības stafetē. %. – 6. klašu skolēni skrēja 100 metrus, spēlēja Tautas bumbu un startēja Jautrības stafetē. Nedaudz vēlā zvejnieku parka stadionā sportoja pirmskolas izglitības iestādes “Vilnītis” audzēkņi un viņu audzinātājas.

Paldies sporta pedagogiem, jo īpaši Mārītei Jankovskai, paldies vidusskolas audzēkņiem par palīdzību tiesāšanā, paldies Mārim Bergšteinam, sporta un atpūtas kompleksa “Zvejnieku parks” darbiniekiem un skolas dīdžejiem par muzikālo skanējumu.

OLIMPISKĀS DIENAS 2021 SACENSĪBU REZULTĀTI  

Ilga Tiesnese

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930