30. jūlijs, 2021, Piektdiena

Valters, Renārs, Regnārs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas vidusskolā ciemojas nākamie pirmklasnieki

14.06.2021 15:50

Salacgrīvas vidusskolā ciemojas nākamie pirmklasnieki

27.un 28.maijā Salacgrīvas vidusskolu apmeklēja īpaši mīļi un gaidīti ciemiņi no bērnudārza “Vilnītis” Bitītes un Saulītes grupiņām - nākamie pirmklasnieki ar savām skolotājām un skolotāju palīgiem. Tika ievēroti visi drošības noteikumi saistībā ar Covid -19 pandēmiju.
Vispirms ciemiņi no bērnudārza iepazinās ar savām nākošajām skolotājām Baibu Runci un Lauru Ilvesu, kuras savus nākamos audzēkņus sagaidīja pie skolas .Tad skolotājas iejutās gida lomā, un sākās interesanta ekskursija pa skolu. Topošajiem skolēniem tas ļoti patika .Skolas ēka viņiem likās ļoti liela un interesanta.

Ieejot skolas bibliotēkā , ciemiņus sagaidīja skolas bibliotekāre Valentīna Kalniņa ,kura pastāstīja, kāpēc skolā vajadzīga bibliotēka . Viņa iepazīstināja ciemiņus ar lasītavu .”Cik te daudz grāmatas un žurnāli!” iesaucās bērni. “Es lasīšu daudz grāmatas!” solījās Daniela .Tad kopīgi tika aplūkota skolas garderobe ,arī tur visiem bija ļoti interesanti. Bet tad, kad visi iegājām skolas sporta zālē, tad zēniem un meitenēm priekā iemirdzējās actiņas. “Cik tā liela! ”iesaucās Aleksandrs.” Vai mēs šeit nāksim sportot katru dienu? “jautāja Otto. ”Cik ilgi drīkstēs sportot vienā reizē?” vaicāja Amanda .Jautājumi bija ļoti daudz ,un skolotājas centās paskaidrot tā, lai viss būtu saprotami .Kad visa skola tika izstaigāta , nākamie pirmklasnieki sapulcējās savā klasē .Nikolass priecājās ,ka klasē ir projektors ar lielu ekrānu, jo tad varēs skatīties interesantas filmas par dzīvniekiem. Meitenes priecājās, ka klasē ir dažādas rotaļlietas, galda spēles. Bet Aleksandrs smaidīja un skaļi teica: “Es ļoti gribu mācīties!”
Atvadoties pie skolas parādes durvīm, skolotājas teica: ”Mēs Jūs ļoti gaidīsim 1.septembrī!”
Gribam pateikt lielu paldies visam bērnudārza kolektīvam par savu audzēkņu sagatavošanu skolas gaitām, bet īpaši skolotājām Santai Gailei, Maijai Treimanei, Agitai Krūmiņai un Sanitai Kānītei.
Baiba Runce, Laura Ilvesa
4.a un 4.b klases audzinātājas