25. septembris, 2021, Sestdiena

Rauls, Rodrigo

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Izskan senioru svētki Ainažos

08.09.2021 13:36

Izskan senioru svētki Ainažos

Pirmajā septembra sestdienā Ainažu estrādē notika Salacgrīvas novada senioru svētki, kurus atklāja neviens cits kā aktīvās un atraktīvās salacgrīvietes Olgs un Alms. Neslēpjot prieku par dalību svētkos, dāmas atzina, ka svētki, kuros pulcējas sapucējušās kundzītes un štrami kungi ar šlipsēm kaklā vienmēr ir “vien ontlig un lustig darišan, jo tad var cits apskatit un galvenais – sevi parādīt.”

Nedaudz pavelkot viena otru uz “zoba” dāmas pie mikrofona aicināja Limbažu novada pašvaldības vadītāju Dagni Straubergu, kurš sacīja “es priecājos, ka mēs beidzot, pēc visām jezgām ar Covid un administratīvi teritoriālo reformu, esam kopā un varam svinēt svētkus. Paldies jums par labajiem darbiem, padomu, prāta viedumu, par visu ko esat paveikuši, jo mēs jau tikai turpinām jūsu iesāktos darbus un dzīvojam vidē ko esat radījuši. Novēlu jums spēku, veselību un izturību. Sirsnīgs, sirsnīgs paldies un centīsimies neko neaizmirst, domāt un darīt labu viens otram.”

Pašvaldības vadītājs īpašu paldies sacīja Salacgrīvas novada pensionāru biedrības vadītājai Aijai Kirhenšteinei.

“Pēc tāda ilgāka laika mēs atkal tiekamies”, uzrunājot seniorus, sacīja biedrības vadītāja,” šie ir mūsu lielie – novada senioru svētki. Tā bija pierasts, ka katru gadu mēs šos svētkus svinam katru reizi citā vietā Salacgrīvā, Liepupē vai Ainažos. Jūs noteikti zināt, ka jebkurš pasākums ko esam rīkojuši, kur esam bijuši un ko darījuši, ir noticis ar domes atbalstu, ar domes priekšsēdētāja akceptu. Dod Dievs, lai arī uz priekšu tā būtu. Paldies liels mūsu priekšsēdētājam. Šajā laikā daudz kas ir noticis: esam dzīvojuši burbulī, esam mainījuši robežas un esam noturējušies. Sakarā ar robežu maiņām ir arī kas pozitīvs - mēs joprojām saglabājam savu domes priekšsēdētāju. Tad bija Salacgrīvas, tagad Limbažu novada domes priekšsēdētājs. Tagad esam Limbažu novadā un šī ir pēdējā lielā balle, kas kopīga Ainažu, Liepupes un Salacgrīvas senioriem. Paldies Aijai Šmitei un Vigrai Fjodorovai un pensionāru biedrības valdei par darbu. Labākais ir tas, ka visi esam smaidīgi un šurp atbraucot savas problēmas un negācijas esam atstājuši mājās. Šodien mēs gūsim tikai pozitīvas emocijas.”

Salacgrīvas novada senioru svētkos koncertā dziedāja māsas Legzdiņas, kuru koncertu iztraucēja kārtīgs rudens lietus. Bet nekas nespēja iztraucēt svētkus un, tie turpinājās Ainažu kultūras namā, kur par deju mūziku ballē rūpējās grupa “Zeļļi”, bet garšīgo cienastu sarūpēja zemnieku saimniecības “Vīganti” atpūtas komplekss “Birzgaiļi”.

Ilga Tiesnese

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930