24. novembris, 2020, Otrdiena

Velta, Velda

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Noslēdzies šautriņu mešanas čempionāts

17.06.2020 10:02

Šogad Salacgrīvas novada atklātais čempionāts šautriņu mešanā notika 7.posmos. Septiņos piektdienas vakaros kebabnīcā “KasTe” tika noskaidrots ceturtais Salacgrīvas novada atklātā čempionāta uzvarētājs šautriņu mešanā. Šogad par to kļuva Ivars Bezdelīga.

Lai noskaidrotu uzvarētāju, no 7 posmiem turnīra kopvērtējumā ieskaitē tika ņemti vērā 5 labākie posmi. Galarezultātā šī turnīra kopvērtējuma 1.vietu pirms pēdējā posma nodrošinājis jau bija Ivars Bezdelīga, kurš visu turnīra laiku noturēja līdera pozīcijas. Viņš turnīra kopvērtējumā ieguva 58 punktus un saņēma čempiona kausu. 2.vietu ar 46 punktiem izcīnīja pagājušā gada čempions Juris Burdikovs. 3.vietā ar 41 punktu ierindojās Mareks Kondratjuks. 4.vietā – Ivo Bergmanis (30p.), 5.vietā – Ingus Bergmanis (29p.), 6.vietā – Pauls Vinklers (22p.), 7.vietā – Guntars Ūdris (22p.), 8.vietā – Rinalds Treijs (10p.), 9.vietā – Raitis Veinbergs (9p.) un 10.vietā – Edvīns Vizbelis (7p.). Visu kopvērtējuma tabulu un rezultātus var skatīt zem teksta vai Salacgrīvas mājas lapā www.salacgriva.lv sadaļā sports (šautriņu mešana).

Paldies kebabanīcas “KasTe” īpašniekiem Agnesei un Žanim par silto uzņemšanu mājīgajās telpās. Paldies arī “KasTes” apkalpojošajam personālam par garajām stundām piektdienas vakaros.

Paldies spēlētājiem, kuri piedalījās šajā čempionātā un Salacgrīvas novada domei par balvām. Uz tikšanos nākošajā sezonā!

KOPVĒRTĒJUMS

Sporta metodiķe Mārīte Jankovska