12. augusts, 2020, Trešdiena

Klāra, Vizma

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Dod otram to, ko gribētu saņemt pats!

26.06.2020 11:35

Dod otram to, ko gribētu saņemt pats!

Biedrība Latvijas Sarkanais krusts Salacgrīvas nodaļa sadarbībā ar Salacgrīvas novada domes sociālo dienestu jau ilgus gadus iedzīvotājiem piedāvā iespēju saņemt saziedotus apģērbus, apavus un mājsaimniecībā noderīgas lietas, kuras biedrībai brīvprātīgi nodod iedzīvotāji, kuriem šīs lietas vairs nav nepieciešamas.

Ir uzteicama iniciatīva nodot lietas citiem cilvēkiem. Lūgums ir būt saprotošiem un biedrībai piedāvāt lietas, kuras ir tīras, nebojātas, jo Latvijas Sarkanā krusta pārstāvjiem, kuri savu darbu veic brīvprātīgi, sagādā grūtības, lai saziedoto apģērbu sašķirotu un nederīgās lietas nogādātu atbilstošai pārstrādei. Lietas, kuras mēs atdodam, tiek nodotas ar domu, lai kādam cilvēkam tās noderētu, taču nereti ir tā, ka piegādātās lietas nav nododamas cita cilvēka lietošanā. Cienīsim viens otru un dosim tādas lietas, kuras paši gribētu sev!

Sarkanā krusta telpas Salacgrīvā atrodas Sila ielā 2. Tās ir atvērtas otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00. Citā laikā, ja vēlies ziedot, lūdzu piezvani uz sociālo dienestu pa tālr. 64071980 vai 29157673 un pajautā par iespēju atdot dāvātās lietas. Lūdzu neatstāj maisus pie ieejas durvīm, kur tie dažkārt tiek saplēsti un izvandīti!