30. jūlijs, 2021, Piektdiena

Valters, Renārs, Regnārs

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

BK Salacgrīva aicina piedalīties konkursā "Mana vieta basketbola grozam"

11.05.2021 14:31

BK Salacgrīva aicina piedalīties konkursā

Šogad Salacgrīvas novada dome iegādājās un uzstādīja vidusskolas sporta zālē jaunus, funkcionālus basketbola grozus, kur mazie un pieaugušie basketbolisti varēs pilnveidot savas prasmes, kad tas būs iespējams un atļauts. Salacgrīvas vidusskolas četri, vecie basketbola grozi meklē sev jaunas mājvietas un labdarības kampaņas ietvaros pašvaldība tos dāvinās konkursa uzvarētājiem. Basketbola klubs "Salacgrīva" no 11. maija līdz 11. jūnijam aicina Salacgrīvas novada skolēnus, jauniešus un sporta aktīvistus piedalīties konkursā un iegūt basketbola grozus, lai tos uzstādītu sev izvēlētā vietā.

 

Lai pieteikums konkursam, nepieciešams izpildīt divus soļus:

1. Ievietot publiski pieejamu attēlu vai video sociālajos tīklos Facebook un/vai Instagram, tekstā norādīt iemeslu, kāpēc tieši tava izvēlētā vieta ir pelnījusi basketbolu grozu āra laukumā (piemēram: “Korģenē pie daudzdzīvokļu mājas X… vajadzīgs jauns basketbola grozs, jo...”) un pievienot savam attēlam vai video tekstā heštagu #Salacgrivagrozs, #Salacgrivasnovads;

2. atsūtīt pieteikuma vēstuli elektroniskajā pastā uz kaspars.neimanis@salacgriva.lv, norādot tematā "Pieteikums basketbola grozam", kurā detalizētāk tiktu aprakstīta nepieciešamība pēc jauna āra basketbola groza.

!Akcijas uzvarētāji varēs tikt pie basketbola vairoga ar stīpu un vairoga konstrukcijām. Svarīgi ņemt vērā, ka basketbola grozi ir lietoti un tos būs nepieciešams pašam uzstādīt norādītajā vietā. Par vairoga, groza konstrukciju un interesējošiem jautājumiem droši vaicājiet!

 

Vērtēšanas kritēriji grozu pieteikumiem:

1. attēla/video un vēstulē nepārprotami nosakāma nepieciešamība pēc basketbola groza;

2. groza publiska, neierobežota pieejamība un atbilstoša, jau labiekārtota vieta tā uzstādīšanai;

3. aprakstīt vietas/ ciemata/ pilsētas sportiskās aktivitātes, aktīvas jauniešu grupas.

4. vērtējot pieteikumus sociālajos tīkos, tiks ņemts vērā attēla/video radošums un oriģinalitāte, kā arī iedzīvotāju atbalsts, kas izpaužas kā "patīk" atzīmes pie konkrētās publikācijas sociālajos tīkos.

Kampaņas rezultāti tiks paziņoti 14. jūnijā

Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs stāsta: "tiekoties ar Saalacgrīvas vidusskolas vadību un pedagogiem, secinājām, ka sporta grozi zālē esošie basketbola grozi savu laiku ir nokalpojuši un īstais brīdis tos nomainīt uz jauniem, modernākiem groziem. Droši varu apgalvot, ka basketbols novadā ir viens no populārākajiem sporta veidiem, kas ir spējis iesaistīt ļoti daudz interesentus aktīvi pavadīt laiku. Grozi, kas tiks dāvināti jauniešiem, aktīvām biedrībām un grupām, būs arī, kā iemesls attīstīt esošo teritoriju. Lai arī šobrīd basketbols ir liegts, pats esmu aktīvs, tā piekritējs un ar nepacietību gaidu brīdi, kad laukumi būs pieejami amatieriem sportošanai."

Basketbola klubs Salacgrīva pārstāvis Kaspars Neimanis: "Basketbols novadā pēdējos gadus ir ļoti progresējis un tādejādi ir audzis pieprasījums pēc vietām, kur jaunieši var pavadīt laiku. Pateicoties Salacgrīvas novada domei un Salacgrīvas vidusskolai mums ir iespēja popularizēt veselīgu dzīvesveidu, kā aktīvu brīvā laika pavadīšanas veidu. Basketbols ir viens no sporta veidiem, ar ko var novadā nodarboties praktiski ik viens iedzīvotājs, šie grozi būs ļoti noderīgi. Varbūt arī šeit kādreiz uzspīd nākamā basketbola zvaigzne."

Viens grozs jau tiek uzstādīts “biedrības Sports Salacgrīvas novadam” apsaimniekotajā teritorijā Krasta ielā 40B.

Esam aktīvi!

BK Salacgrīva