16. jūnijs, 2024, Svētdiena

Justīne, Juta

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Noslēdzies čempionāts tenisā "Kortu valdnieks"

16.09.2021 05:55

Noslēdzies čempionāts tenisā

Septembra vidū, ar Roberta Krastiņa iegūto čempiona titulu tenisā, noslēdzās Salacgrīvas atklātais čempionāts tenisā “Kortu valdnieks”. Bet nu, visu pēc kārtas. Laikā, kad tika atļauts organizēt sacensības, Salacgrīvas sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” notika Salacgrīvas atklātais čempionāts tenisā “Kortu valdnieks”. Turnīrs iesākās jūlijā un finālspēles notika septembra vidū.

Turnīram pieteicās 9 dalībnieki, kuri izlozes kārtībā tika sadalīti vienā grupā. Pamatturnīrā dalībnieki izspēlēja spēles, tiekoties katram ar katru. Diemžēl turnīra vidū nācās izstāties vienam no sacensību dalībniekiem. Noslēdzoties pamatturnīram, dalībnieki ierindojās sekojošās vietās: 1.vietā – Roberts Krastiņš, 2.v. – Guntars Zariņš, 3.v. – Marius Beķeris, 4.v. – Jānis Bergs, 5.v. – Ģirts Viļļa, 6.v. – Aldis Riekstiņš, 7.v. – Raivo Ramba, 8.v. – Juris Staģis.

Pēc pamatturnīra spēlēm visi 8 dalībnieki uzsāka cīņu ceturtdaļfinālā. Lai tiktu pusfinālā, ceturtdaļfināla spēle bija jāuzvar. To paveica Roberts Krastiņš, uzvarot Juri Staģi ar rezultātu 2:0 (6:2,6:3). Nākošajā pārī uzvaru guva Jānis Bergs tiekoties ar Ģirtu Viļļu. Viņu rezultāts 2:0 (6:2,6:4). Trešajā ceturtdaļfināla pārī tikās Guntars Zariņš, kurš ar rezultātu 2:0 (6:1,6:1) uzvarēja Raivo Rambu. Un kā ceturtie pārī tikās Marius Beķeris ar Aldi Riekstiņu, kur rezultāts 2:0 M.Beķera labā.
Pirmajā pusfinālspēlē tikās Roberts Krastiņš, kurš interesantā spēlē ar 2:0 (6-2, 6-3) uzvarēja Jāni Bergu. Otra pusfinālspēle izvērtās ļoti spraiga, kur rezultāts par labu mainījās te vienam, te otram spēlētājam. Ar rezultātu 2:0 (6-4, 7-6) uzvaru pār Guntaru Zariņu izcīnīja Marius Beķeris.

Finālspēļu dienā saulīte “lutināja” gan spēlētājus, gan līdzjutējus. Kā pirmie cīņu uzsāka spēli par 3.vietu : Jānis Bergs un Guntars Zariņš. Spēle bija ļoti līdzīga, taču J.Bergs “geima” galotnes nospēlēja paviršāk un pirmā seta rezultāts par labu G.Zariņam: 6:1. Otrais sets jau aizritēja līdzīgākā cīņā, kur “geimu” sev par labu noslēdza te viens, te otrs spēlētājs. Tomēr galotni veiksmīgāk nospēlēja G.Zariņš, izcīnot uzvaru arī otrā setā:6:3. Tātad ar rezultātu 2:0 uzvaru spēlē izcīnīja G.Zariņš. Viņam turnīrā 3.vieta.

Spēlē par 1.vietu tikās Roberts Krastiņš un Marius Beķeris. Iesildīšanās laikā abi spēlētāji bija kaujinieciski noskaņoti uz uzvaru un bija redzams, ka cīņasspars ir abos spēlētājos. Lai kā gados pieredzējušais spēlētājs M.Beķeris centās turēt līdzi gados jaunākajam R.Krastiņam, spēle tomēr par labu noslēdzās R.Krastiņam. Spēles rezultāts 2:0 (6:2,6:1) un uzvara R.Krastiņam. Tātad Salacgrīvas atklātā čempionāta tenisā “Kortu valdnieks” galveno titulu un 1.vietu izcīnīja Roberts Krastiņš. Mariusu Beķeri apsveicam ar izcīnīto 2.vietu un Guntaru Zariņu ar 3.vietu.

Vislielāko paldies saku visiem turnīra dalībniekiem par piedalīšanos. Paldies Salacgrīvas administrācijai par piešķirtajiem līdzekļiem turnīra organizēšanai un paldies uzņēmumam SIA “Sportland” un personīgi Mariusam Beķerim par sarūpēto pārsteigumu fināla dalībniekiem.

Sporta metodiķe
Mārīte Jankovska

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930